Hol szerezhető be Magyaroszágon a rift+touch legjobb áron?

Sajnos én lecsúsztam róla :confused:

Nézz vissza 21.-én az angol amazonra! Akkor lesz készlet feltöltés! A bundle még ott van, csak nem rendelhető, de szerintem az lesz, ha feltöltötték a készletet! :slight_smile:

Na, ma reggel meg jött a Touch! 8:40-re itt volt a futár. :slight_smile:

Viszont meg van nyomódva a doboz. :stuck_out_tongue: Ejnye Trans o Flex! Azért elég gáz, hogy nem tudnak erre figyelni! Remélem a rift-tel majd szebben bánnak!

Amúgy az amazon is bééé kaphatja, mert baxtak rárakni a dobozra a törékeny pecsétet, ami egy műszaki cikknél nem ártana!

Ismervén a ToF-ot meg egypár másik futárszolgálatot… Nem és semmit az ha rajta van hogy törékeny :slight_smile:

Délben meg jött az sms, hogy jönnek 2 és 4 között. :open_mouth: Azért röhögtem volna, ha kihozzák újra. :smiley:

pont ez a baj, hogy nem látom most a bundlet.
Porfogo, lehet hogy 2-4kozott a rift jön xD

Hát jó lett volna, de sajnos még egy hét.

Nekem itt van a bundle: LINK

Nem szűnt meg, csak jelenleg nem elérhető! Mondom majd holnap után kiderül, hogy hogy töltik fel a készletet! Szerintem nem győzték a rendeléseket, nem is csoda, elég durván jó az ára!

Aki az Alzától rendelt rift szenzort: Sajnos nincs sok esély a dologra. :frowning:

Most hívtak, hogy szeptember, de még az se bisztos, mert a beszállító idióta, és nincs tisztában a saját készleteivel!

Én vissza mondtam, elvileg még ma vissza küldik a pénzt. Legalább ebben rugalmasak! :slight_smile:

sziasztok

amazonon.com ha azt irja ki 9022 irányitószámra hogy nincs benn szállitási cimek között
amazon.de is azt irja hogy nem szállitják MO.ra.

Ki melyik linken oldalon tudta Magyarországi cimre rendelni az Oculus riftjét?

Én Amazon.de-ről rendeltem és nem kérdeztem meg hogy szállítanak-e ide. Csak megrendeltem :smiley:
Viccet félretéve. Én kosárbaraktam és csak a megrendelési adatok megadásánál léptem be a felhasználómba így nem írta ki hogy nem szállítanak ide.

és megrendelted megkaptad minden rendbe volt? Mo. i cimer?

Köszi az infót. Én utánvéttel rendeltem meg biztos-ami biztos. Ha megoldom másképp akkor majd csak simán stornozom.

Igen. fentebb van kép is arról ogy az asztalomon van már :slight_smile:

Sajna nem hiszem, hogy ezen múlott. A sima Rift pl. rendelhető Mo-ra is (Amazon.de). A bundle pakk-ra most rátették, hogy nem rendelhető. Talán mert véges a készlet a fene se tudja. Tegnap még egy darab sem volt belőle.

Nekem holnap érkezik a touch kontroller. A rift meg ha minden igaz augusztus 2-4 körül. Szóval én is nyomogathatom addig :slight_smile: Az amazon.co.uk-ről rendeltem én is. Jelenleg már tényleg nem elérhető. Az amazon.de-ről próbáltam rendelni korábban, de ott hamarabb beállt ez a helyzet. Én úgy tudom, hogy egész nyáron tart az akció, bár ha a készletek kifogytak akkor nem nagyon van mit tenni.

Én úgy tudom, hogy holnap van amazon készletfeltöltés (21.) , legalábbis azt írta a co.uk . Utána eltűnt a bundle, ebből gondolom hogy ha lesz készlet, akkor lesz megint elérhető. Persze ez csak az én spekulációm, meglátjuk! :slight_smile:

Az itt leírtakból azt veszem ki, hogy akik megrendelték, azoknak rendelési sorrendben osztott ki dátumot. Bár én vettem pár fontért ilyen “ahogy lesz raktáron előre veszünk a sorban” cuccot, ezért nekem nem tolják csak a jöv hétig. Minden esetre lehetne átláthatóbb kicsit a rendszerük!

Azért az pofátlanság, hogy fizetsz pár fontot és előre veszik a rendelésed. Bár ha csak időt takarítasz meg ezzel és emiatt más nem csúszik le róla akkor annyira talán nem gáz. Azért reménykedek benne, hogy talán korábban megjön, mert augusztus elejéig nézegethetem a touch kontrollert :smiley:

Annyit írtak, hogy " Dispatch my items as they become available (at extra postage cost)." Tehát feladják, amint elérhető lesz. Nem tudom ez mennyiben érinti a többi rendelést.

Sziasztok!

Nagyon elgondolkodom egy Amazonos rendelésen. Már, ha kitart a készlet amíg elhatározom magam…

Ami segítséget kérnék: Ha a feljebb linkelt "Oculus Rift + Oculus Touch Controller " csomagot rendelem, akkor ebben benne van minden ami szükséges a Rift működtetéséhez, igaz? Gondolok én ilyenekre mint vezetékek, szenzorok meg ami még kellhet magához a headsethez. A gép az megvan hozzá, szóval azt nem a csomagban keresném :smiley:

Köszi

Hali!

Igen benne van minden! 2 szenzor, touch, rift, box controller!

Viszont jelenleg nem elérhető! A készlet már elfogyott!
Reméljük lesz még ez az akció, viszont olyan sok a rendelés, hogy nem vesznek fel többet.

Külön meg lehet rendelni, de úgy elég drága.