Hol szerezhető be Magyaroszágon a rift+touch legjobb áron?

Igen.
Amennyiben a rendes Amazonos csomagot rendeled úgy abban minden meg kell hogy legyen.

szia

ezen én is gondolkoztam mert sok csomagba csak azt látom hogy 2 dolog van beleírva szemüveg meg a touch… ( legalábbis a amazon.de -n )

Amugy beszarás hogy ilyen nehéz hozzá jutni…

Mi is pontosan az akciós csomagnak a neve amibe minen benne van?

Mind a két termék tartalmazza azt ami szükséges hozzá.

“Sorry, we can’t deliver this item to Hungary”

Ne ezt nézzétek, mert nem ugyan az mint ami fent volt eddig!

Hiába rendeli meg, ha nem hozzák ide!

Hát én ezt rendeltem márpedig :slight_smile:

És a garancia, hogy működik? Kapunk rá jótállást? Ennyi pénz elköltésekor szeretem kézbe fogni vagy legalább alaposan körül járni azt a példányt amit megveszek mielőtt fizetnék érte, hogy biztos azt kapom-e amit szeretnék és abban a formájában is ér ide ahogy hirdetik… Szóval vannak azért félelmeim az üggyel kapcsolatban :smiley: Ezidáig csak apróságokat, könyvet meg tokot rendeltem Amazonról. Ez egy kicsit nagyobb hal.

Nekem a touch controller ide ért!

Semmi baj vele! Van akinek a rift is megjött, és tudtommal az is rendben van! Ha valami gáz van elvileg vissza lehet küldeni, nyilván azt nekünk kell kifizetni. Sajnos ez a kockázat benne van! Akkor lesz csak 100% os garanciád, ha itthonról veszed, akkor az adott bolt intézi helyetted a dolgokat. A baj csak az, hogy itthon egy vagyonba kerül!

Mikor meg jön meg kell nézni nem sérült-e a dobozon a papír szalag, ha igen akkor kinyitották, és át se szabad venni! Ha az rendben van, akkor 90% eséllyel nincs baja!

Szerk: Ez a szalagos megoldás amúgy elég jó! Gyakorlatilag lehetetlen úgy kibontani a dobozt, hogy ne legyen feltűnő!

Nos, érdekes dolog történt!

Tegnap (24.) feladták a riftet az amazonnál. Az amazon szerint Péntekre érkezik.
A UPS szerint viszont mára itt lesz! (25.) A szállítási mód is UPS Express, ami elvileg egy napos idővel dolgozik.

Agyfasz… napközben kiderül.

Azt kb délután 5-6-ig bezárólag várnám. Ha 24-én feladták és átszállították még aznak akkor Délelőtt is megjöhet de csomagszám alapján le tudod ellenőrizni. Ha olyan 10 felé ért át vecsésre akkor szerintem a délutáni körben szállítják ki. De szerintem még standard szállítással sem péntek. :smiley:

Átírta már az amazon is mára. :smiley: Azért elmennek a… variál az amazon jobbra,balra, közben a UPS-es tracking be a kezdetektől a mai nap volt írva.

Már 7:30 kor Vecsésen volt, és elvileg futárnál van már. :slight_smile:

Az amazonnak ez egy automata rendszere. Gondolom alap standard szállítással számol. Mivel ez egy “késő” csomag volt így inkább expressel jött ami egyébként elég drága. Lehet hogy bezavart az oldaluk rendszerébe. De ezért adják meg a csomagszámot is. :smiley:

Alapból expressel rendeltem, aminek az utolsó határideje a péntek volt. (29.) :smiley:

Annyira amúgy nem volt drága. Talán 4-5 fontal volt több.

Na meg jött 2 és 3 között!

A csomaggal minden rendben volt, és a futár is nagyon kedves volt! :slight_smile:

Grat mindenkinek a cucchoz! :+1:
Ha már ennyi új tulaj van itt, egy rövid kis élménybeszámolót rittyencsetek valahova. :slight_smile:

Köszi. :slight_smile:

Akkor én leírom a tapasztalataimat:

Nagyon király a cucc, lassan 4 órája a fejemen van. Egy kicsit fárasztó, de nem fáj tőle semmim, elég kényelmes. Ami talán zavaró lehet, hogy a kép akkor lesz teljesen éles, ha feljebb húzom a riftet, feljebb mint ahol kényelmes lenne. De hamar meg lehet szokni!

A szenzorok többnyire pontosak, a legtöbb programban van lehetőség elfordulni, mivel a körbe forgást nem kedvelik. Jó kérdés, hogy beruházok-e harmadik szenzorra, majd eldől. Először ezeket fogom beállítani fix helyre, mert most csak le basztam azt asztalra, azt had szóljon!

Nem rég szálltam ki a mission iss-ből, még mindig forog a világ, eszméletlen durva! Olyan mintha elszívtam volna egy méter UTP-t Jani titkos készleteiből! Rosszul nem vagyok, csak nagyon fura, inkább vicces. Más tapasztalt ilyet?

A képminőség nekem jobban bejön mint a vive-nál, persze a pixelek itt is meg vannak, de valahogy belefeledkezek. Inkább a távoli dolgok kevésbé kivehetők, na meg ez az adott programtól is nagyban függ! Pl. Az oculus home elég recés, de ez nem a rift hibája, mert más programok már nem!

Összességében így akciósan szerintem megéri az árát, de… pár óra után bele kóstoltam minden jóba. Kevés a tartalom! Nem hiszem hogy unatkozni fogok benne, elkezdek majd vorpx-ezni stb… Viszont ahogy sokan mondták már: Ha nem köt le a dolog túl sokáig, akkor érdemes inkább kibérelni pár órára, mert még akciósan se olcsó dolog! Vagy menj át a haverhoz, aztán éld ki magad benne!

Most is vannak nagyon szuper tartalmak, jó párat még én se próbáltam, (khömm azt már igen… és csak megerősíteni tudom amit Jani mondott…) de remélem jönnek új megjelenések!

Kíváncsi vagyok a következő gen-re. Ami nagy durranás lenne, az tényleg a 2db 4K kijelző! Elnézve a piacot, kell még 3-4 év mire eljutunk oda!

Ja… Touch kontroller. Az áron kívül talán még ez motivált a megvételében. Nagyon jól össze vannak rakva! Talán a 360 fokos tracking beáldozható a többi extráért! Tényleg nagyon természetes érzés, nem egy valami amit fogsz. A mozdulatok magától jönnek, nem is kell nagyon tanulni! Jó szenzor beállításokkal pedig közel vive-os tracking érhető el! (vagyis hát ezt olvastam)

Kb. ennyi. Remélem hasznos volt valakinek! :slight_smile:

Most rendeltem meg végre, német amazonon előrendelhető lett, mert raktáron csak aug.8-tól lesz, kiszállítást 14-18 közöttre írták, elég nagy hiányuk lehet már. Nem lesz itt túl hamar, de most már ki tudom várni :smiley: Sokat foglalkoztam az Amerikából rendeléssel is, mivel amazonon nem volt elérhető. A supportjuk gyorsan válaszol relatíve, viszont elég használhatatlan válaszokat ad, akit érdekel szóljon és meg tudom osztani a szerzett infókat (a fórumot nem terhelném vele).

Szerintem ha nyitsz neki egy új topicot, akkor többeknek hasznos lehet! :slight_smile: Főleg hogy a nyári akció után is 500 dollár marad a rift ára. :slight_smile:

nekem még mindig nem engedi :smiley:

Mert közben megint elfogyott a készlet!
Nagyon gyorsan elkapkodták. Elég durva. Bár ilyen jó áron nem is csodálom.

Nézni kell folyamatosan az oldalt. Vagy rendeld meg a hivatalos weboldalról, ha van valaki, akihez ki tudod küldetni külföldre.

ez a baj, hogy nincs :smiley: de allitottam be értesitést hogy szoljpn ha lesz készlet