Hol szerezhető be Magyaroszágon a rift+touch legjobb áron?

Azt én is állítottam be, de nem kaptam egy e-mailt se, mert szerintem csak akkor ír ha konkrétan van raktáron, de eddig én csak olyat láttam a honlapjukon hogy hagyadikán lesz. Én kb folyamatosan néztem óránként kb, miután megrendeltem pár órával később már nem volt (akkor is csak annyit írt hogy 5 nap múlva raktáron, de engedte megrendelni). Közben a szállítási időt lecsökkentették jócskán, elvileg jövő héten már itt is lesz! :smiley:
Amerikából rendelésről amit tudok mondani: UPS-es fuvarozással gondoltam megoldani azelőtt, de velük még nem egyeztettem, az mindenképp kell hozzá, mivel az Oculus nem szállít raktárházakba. Fizetésről tudtam meg még annyit a supportjuktól, hogy lehet magyar kártyával is fizetni elvileg, ha: van számlázási cím hozzá, van rajta elég fedezet, nincsenek fizetési korlátozások és engedélyezett az online fizetés (szóval kb bármilyen normális kártyával szerintem).
Kérdeztem még őket a csomag méretéről, és hogy meddig tart az akció, de csak annyit válaszoltak, hogy nem tudnak többet mondani a publikus információknál. A csomag tömege egyébként 6,3 kg a rift és 1,58 a touch a szállítók szerint.

Nekem az angol amazontól a UPS hozta a riftet, ők 5.20 kg-t írtak.

Sziasztok kéne egy kis HELP

tegnap német amazonon megrendeltem a rift+touch -ot.
Visszaigazolták hogy elfogadták a megrendelést van megrendelés számom visszaigazoló e mail meg minden.
Erre ma kaptam egy német levelet:

ezzel most mit csináljak? Vissza kell faxolnom nekik a megerősitő levelüket ill a bankszámlaszámom, kártyatulajdonos nevét, meg a szállitási cimet?
Mindha ezt irnák de nem teljesen értem?

Guten Tag,

um Ihre Bestellung weiter bearbeiten zu können, benötigen wir Ihre Unterstützung beim Abgleich Ihrer Zahlungsdaten. Der Zugang zu Ihrem Kundenkonto ist während dieser Prüfung vorübergehend nicht möglich. Bitte eröffnen Sie bis zum Abschluss der Überprüfung kein neues Kundenkonto.

Ihre Bestellung wird 3 Tage für den Datenabgleich aufrechterhalten. Nach Ablauf dieser Frist wird Ihre aktuelle Bestellung automatisch storniert.

Bitte lassen Sie uns eine aktuelle Kreditkartenabrechnung zukommen, aus der Folgendes hervorgeht:

• der Karteninhaber
  • die Kreditkartennummer
  • die gespeicherte Rechnungsadresse

Geben Sie bitte Ihre Bestellnummer und Ihre E-Mail-Adresse an, um die Bearbeitung innerhalb von 24 Stunden zu gewährleisten.

Unsere Faxnummer finden Sie auf der Hilfeseite von Amazon.de:

www.amazon.de/fax

Sollten Sie keinen Zugang zu einem Faxgerät haben, so können Sie uns die Kreditkartenabrechnung per Post an folgende Adresse senden:

Amazon.de GmbH
Abteilung: Adressen-Bestätigung
Gewerbepark D55
D-93059 Regensburg

Nach erfolgter Überprüfung benachrichtigen wir Sie per E-Mail.

Wir hoffen auf Ihr Verständnis für diese Sicherheitsmaßnahme, die zum Schutz unserer Kunden durchgeführt wird.

Freundliche Grüße

Amazon.de
http://www.amazon.de

Ez milyen emailcímről érkezett?

adressen-bestaetigung@amazon.de

lehet , meg azt is irja az e mail hogy most nem fogok tudni belépni az amazon fiokomba amig nem kapják meg a visszaigazolást, s hogy ne hozzak ujjat létre.
s tényleg nem tudok belépni?

volt valaki másnak is ilyen vagy csak az adataimat akarják kicsalni ?

Amit tudok neked javasolni:

1. Nézd meg hogy tényleg korlátozta-e a felhasználódat.
  2. Az Amazont kérdezd meg erről hogy tudnak-e erről az emailről.

Aki rendelt amazonról mesélje már el hogy hogy ment neki? Mert semmilyen kibaszott e-mail vagy telefonszám nincs az amazonon amire be tudnám jelenteni a gondom.
Zárolták az accontom. Mondván küldjem el faxon az adataimat. Megtettem 2 szer is . Erre visszakapok egy automatikus üzenetet hogy nincsenek bankszámlaadataim megadva …

Valakinek valami tipp ?

Én is amazonról rendeltem de nekem nem voltak ilyen problémáim. Kosárba tétel után, fizetéskor megkérdezte a kártya adatokat és ennyi, a számlázási cím meg volt adva a fióktulajdonságoknál.

értem köszi,

nemtudom miért szarakodik velem, minden rendesen nekem is be volt állitva kártyaadatok, szállitási cim számázási cim, kosárba raktam megrendeltem, visszaigazolást is megkaptam hogy vették a rendelést s hogy kb mikor szállitják . aztán meg jött a fekete leves. azóta meg se accontba nem tudok belépni mert zárolva van se elérni nem tudom öket. Jó hát a pénz nem vették még le a kártyámról de akkor is bosszantó , ember akar venni valamit aztán ez van.
Meg nem hiszem el hogy egy nyavajás e mailt nem tudnak feltüntetni vagy egy telefonszámot amivel fel lehet hivni öket. ilyet a világ f***-a nem látott…

Nos végre én is sikeresen megrendeltem… kb 6000 Ft plussz költség lett volna a gyorsabb szállítás, ami még a héten kihozná, csak nem tudnám átvenni :smiley: Így viszont 155.000ben meg is állt az összeg :slight_smile:
Annyi a baj, hogy küldött egy e,ailt az amazon, miszerint megszakították a fizetési folyamatot, arra hivatkozva, hogy frissíteni kellene a fizetési adataimat :smiley: Amit nem teljesen értek, mert csak rányomtam a “confirm” gombra, és meg is volt xD Na de ha szerencsém van, akkor ezzel már nem kell semmit csinálnom…

Btw OFF: Drága Razer Electra fülesem kb 2 évig jó szolgálatot tett nekem, de most a fülpárnája megadta magát. Nagyon sokszor gondolok arra, hogy be kellene szerezni egy Cloud2t, de én soknak tartom azt a 30k-t… Szerintetek váltsak most Cloudra (ha igen, akkor miért?) vagy 2-3000ért rendeljek egy új fülpárnát a razerhez? :smiley:

Topic
Ha már a Summer sale alkalmával mindenki beszerzi a riftet, akkor a már meglévő topicba írjunk már pár jó játékot :smiley: Vagy olyat ami olcsó/F2P experience, vagy olyan ami tényleg normális játék, és sokáig el lehet vele lenni, vagy érezni rajta hogy nagyon jól össze lett rakva :smiley: (Csak hogy mire megjön a rift, tudjam hogy mivel kell játszanom :smiley: )

Baj van, most látom csak, hogy a kártyámon csak 1 HDMI van, amivel a monitorra van kötve :smiley: Hova dugom a riftet? xD

Nincs másik port a videokártyán? :slight_smile:

de, 1 Display port, meg 2 (nemtudommiafaszomnak) DVI…
Egyrészt egy 1070-re mi az istennek DVI? Pláne 2db? :smiley: Másrészt itt nem azzal van a gond… Hanem hogy a megjelenítő eszközöm csak HDMIt kezel :smiley: Szóval ha lenne is kábelem másik porthoz, azzal sem mennék semmire :smiley:

DVI - HDMI kábel vagy DVI/HDMI átalakító.

image

Tudom, az lesz :smiley: Csak szar most hogy nem tudom egyből használni :smiley:

Sziasztok

a kálvária végetért. A cucc megjött de ilyen körülményes rendelésem még nem volt.
Kár hogy melóba vagyok, szerintetek mennyi kedvem van dolgozni…

Gratula!! Üdv a klubban :slight_smile:
Majd ha a 3. szenzort próbálod beszerezni na az lesz a kálvária Lvl2 :smile:

Nekem pontosan 1 hét alatt szállították ki, és nem volt vele semmi probléma :smiley: Csak egy átalakítót kellett vennem, de azt másnap megoldottam :smiley:

elég plusz 1 szenzor? vagy egyszerre vegyek kettőt ? :smiley:
ill egy kérdés felelepitettem megy minden csak egy a gebasz a játékteret eléggé elbasztam ill -100 cm re benne állok a padlóban, no ez miért van?
ujjra kell telepitenemem az egészet
és ujra kalibrálni a játékteret vagy van valami setup mert én semmit se találtam.