Hol szerezhető be Magyaroszágon a rift+touch legjobb áron?

A beállításokban van újrakalibrálás

Kalibráld ujra, illetve egyszer kér egy olyat hogy állitsd be a rift magasságát. Valszleg azt rontottad el

okés köszönöm, csak amit Predrog irt “beállításokban van újrakalibrálás” no azt nem találtam sehol…
tudom béna de mindehol keresetem…

uninstall aztán install ujra ?

Ha jól emlékszem akkor beállításokban ott ahol felsorolja a társított eszközöket. úgy emlékszem hogy ott lehet eszközönként újra elvégezni ezt.
De most nem vagyok benne biztos és nem otthon vagyok :smiley:

ja én se dolgozom hogy bassza meg, esetleg ha időd engedi majd egy elérési utat vagy prt sc -t nyomhatnál róla.

Most épp ezzel tudok szolgálni neked. ha nem sikerül estig megoldani akkor otthonról majd megmondom pontosan.

Azt hiszem ezt kerested:

Igen de ugyan ezen legördülő menüből indíthatod el újra az eszközök setup-ját mint az látható is.

Oh, köszi, a legjobbkor jött :smiley: Valahogy az Oculus elforgatta azt a bordert amit húztam és teljesen máshol van xD Nem tudom hogy miért, meg hogy csinálta :smiley:

én is köszönöm sikerült megoldani , marha állat ez a vr dolog,
egy baj van fáj a lábam térdem kezem , lehet kicsit hétvégén túlzásba vittem :smiley:

Ki mivel tolja? Melyik gamet érdemes megvenni, A robo recal-t végigtoltam az nagyon zsir, valami hasonlóra tipp valakinekek?

Ajánlom a következő topicokat

A Robo Recall nagyon állat :smiley: Én még a Mage’s Tale-el játszok, és nagyon tetszik, de van rengeteg ilyen spellcaster játék, köztük jobb, rosszabb is, ezeket még próbálgatom :smiley: A Soulkeeper még elég jónak tűnik, kipróbálom a demot, és ha bejön, megveszem… A The Climb-ra mondják még hogy jó, csak arra meg sokallom az 50et :smiley:

Valaki megtudná írni hogy az amazon.de vagy az amazon.co.uk ról kéne rendelnem? És erre még akkor rájön a 27%os áfa?

Amelyiken megtalálod olcsóbban. És ebben az árban benne van az Áfa.

Köszi :slight_smile:

Ma nézegettem az oculus sensor árakat az árgépen, és akkor láttam az alza.hu-nál 160 ezer volt a rift és touch egyben.

Én a nyáron rendeltem meg a saját rift+touch csomagomat, és nem jött rá se ÁFA se VÁM csak a szállítási költség, amit a weboldalon is írt, és kb egy hét alatt kiszállították nekem.