Homályos textúrák minden játékban(rtx2060 laptop) kuka?

Sziasztok már végső elkeseredésemben fordulok hozzátok.
Akad 1 asus rog strix g731GV
i7 9750
rtx2060
8gb ram
512ssd
A problémámat már sok helyre kiirtam és ahogy utána néztem több embernek is akadt ilyen problémája visszamenőleg bármelyik generációból videókártya téren. A probléma hogy egyszerűen kb 10 méterig tiszták a texturák utána pedig homályosak pixelesek főként talaj fa és fű amit a legjobban érint vagy néhol a textúrák széle megnyúlik stb
Nagyon sok gpu drivert próbáltam már (rtx2060 notebook) előtte mindig ddu val letöröltem az előzőt.
Nvidia control panelben is bogarásztam ott se vált be semmi windowst még nem telepítettem ujra és ami hátha fontos még a leg elején 3 napja (3napos a laptop) indíás után volt 1 bios update
bosszant hogy egy közel félmilliós laptopnál ezzel kel vacakolni…
megosztok veletek néhány képet milyen a probléma.

Vedd feljebb a felbontást.

Játék / nVIDIA driver probléma. Ticketen leadni nekik…

1 Like

BF V -ben nekem is vannak és voltak érdekes textura bugok gtx 1070- nel és most az RX 5700 XT -vel is, szerintem nézz másik játékot is, ha ott rendben van minden, akkor egyértelmű hogy a játékkal van gond.

Ott a legelső kép rust nevű játékból van szóval szerintem más játéknál is él a jelenség…
Nem tudom mi tévő lehetnék

De nekem nem rendszeresen nem néha néha nem konkrétan 50 méteren túl minden fa vagy fű textúra pixeles

maxon van

Első körben írj az Asus supportnak. Második körben elállhatsz a vásárlástól 14 napon belül ha neten rendelted, és vehetsz mást.

4 Likes