TheVR Fórum

Horizon Zero Dawn (tippek-trükkök,segítségek)

Gondoltam létrehozok egy bejegyzét annak érdekében ha valakinek gondja akadna a játékban vagy értékes tippje lenne a többi robotvadász számára.

2 Likes

Ez jo otlet :slight_smile: mert a kezdes kicsit lassu meg nehezkes…

En most lettem lvl 15, es alig sikerult 80k shard-ot osszeszedjek… XD

Valami eszmeletlen ez a jatek…DE latszik, hogy nem sok tapasztalatuk van a fejlesztoknek a jatekon beluli eroforrasok kereskedelmevel kapcsolatban :slight_smile: Ha rajossz mit farmolj, es hol, es kinel mit vegyel belolle, akkor qrvara megszeded magad :slight_smile:

Maga a játék szerintem nem túl nehéz, de ha végképp könnyű modot akarsz a robotok ellen, akkor vegyél minimum egy “Carja Sharpshot Bow”-ot és használd a “Tearblast” nyilat.

Egy-két lövedék leszed minden kiegészítő fegyvert, páncélt a bestiákról és utána a megfelelő elementál sebzéssel bombázd, amire érzékeny, lehetőleg a tartályokat célozva(ha van/vannak), amik aztán felrobbannak.

Érdemes kifejleszteni a “Knock Down” képességet is, amivel gyerekjáték a nagyobb robotokat is leteríteni, aztán folytonos kritikus ütéssekkel ártalmatlanítani őket.

De ennek ellenére én azt mondom, ha szórakozni akarsz akkor, doge-olj, csússz be, lassítsd az időt, használj “Ropecaster”-t, és sokkal élvezhetőbb lesz a harc mintha, 3 lövésből kiterítesz akármit.

Egy Thunderjaw-ot nevetségesen egyszerű megölni a “Tearblast” nyillal + a saját fegyverével.

1 Like

Sziasztok!

Egy olyan problémába ütköztem, amit külföldi fórumon is már olvastam, de nem tudom hogyan lehetne orvosolni.

Az ősi páncélhoz kellene összegyűjteni a power cell-ket, de a The Grave-Hoard power cell nincs ott, ahol kellene lennie. Nem vettem fel, mert tudtommal nem lehet eladni. A játékot, ezért nem kezdeném újra, de ahogy olvastam az sem fix megoldás. Valakinek ötlet?

Sziasztok!

Huhhh, ez a topic sem mai csirke látom :slight_smile:
Sajnos én még nem fogok tudni Neked segíteni Peter, most kezdtem el a játékot és mondjuk úgy, még azt sem tudom miről beszélsz :smiley: … de iszonyat bejön a játék és nagyon tetszik, csak kevés a szabadidőm és lassan haladok. Jó játékot Neked is!

2 Likes
  • info, hogy a ultra hardon nem mukodik a tearblast :smiley:
    amugy tenyleg baromi konnyu a Thunderjaw :smiley:

en a vadasz kihivasokat is ajanlom teljesiteni, az ugyanis kesobb extra fegyvereket ad amik 3 vagy 4 slot-osak. :slight_smile:
ajanlott amugy a perk cserelgeto skill is, jol jon ha lehet pl a tuz sebzes meg a tear kozott valtogatni :slight_smile:

Bakker most latom, hogy egy majd fel eves kommentre sikerult reagalnom :smiley:

Storyban mar voltal a Grave Hoardnal? Addig ugye nem jelenik meg… :thinking:

Igen, az alap játékot már végigjátszottam :confused: elég feltünő helyen kell lennie. Visszamentem, átnéztem a szinteket és semmi. :frowning:

Szerk.: egyet tudok elképzelni, hogy lehet az már nálam van és egy régebbi kimaradt pl a bunkerből hmm.

Lehet… a Mother hegyben levot osszeszedted? Nekem az okozott fejtorot a jatek kozepen bemaszni erte :smiley:

szerk: sajnos azt nem mutatja a jatek, hogy melyik van meg, igy nehez :smiley:

Mother, maker és gaiai biztos megvan szóval este lecsekkolom a bunkert de ha ott lesz… hihetetlen h nem jelzi hol voltam, mondjuk az én hülyeségem is már :smiley:

1 Like

JJ, fuss vegig az osszes helyszinen :smiley: biztos ami biztos :slight_smile:

Megoldódott köszi! A bunkerben volt… azt hittem, hogy az elsőt kell felvennem és így dobja be a questet, de úgy tűnik mégsem csak egyszer megtaláltam az egyiket :smiley:

1 Like

Sajnos én nem vagyok ennyire fanatikus, csak egyetlen jó tanáccsal tudok szolgálni, ami nekem bejött. Ne használd a gyors utazás lehetőséget. Míg mész a küldetés helyszínére rohadt sokat lehet farmolni, side questek, stb. :slight_smile: Ennek hála sosem volt nyersanyag vagy lőszer hiányom :slight_smile:

ohm, ezzel nem feltetlen ertek egyet :smiley: En sokszor gyorsutaztam, de igy se volt gondom… Ha szisztematikusan halad az ember, akkor eleg jol meg lehet szedni magad. en megvettem a terkepeket is, es bezsakoltam minden gyujtheto cuccot… Sot, amikor meglett az elso Longneck, akkor elszaladtam az osszeshez ::smiley: hogy lassam az egesz terkepet.
Viszont ha mar gyorsutazas, akkor ajanlott megvenni az asszem Arany kartya, vagy mi a neve :smiley: picit dragabb, de vegtelen gyorsutazast ad…

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne hogy egy haveromtól megvettem a complete editiont és a dlc-s ládákból nem jött az íj meg egy kinézet vagy mi meg a PS-en se találom a theme-et. Valaki tudna segíteni benne?

A játékban hol jársz?

A legelején.

A first provingot már megcsinaltad?

Mármint? Nem értem ezt a szót nem vagyok profi angolos illetve játékos hogy értsem.

Ki kell jutnod az Embraceből mert az azon kívüli merchantoknal van amit keresel, az első pár fő küldetést meg kell csinálni hogy megnyiljanak a lootok