TheVR Fórum

Hova lett a harmadik gépépítős live?

Akartam nézni a gépépítős live-ot szerdán, de nem voltam itthon. Sehol nem látom feltöltve, se youtubeon, se twitch-en a vod-ok között. Valaki tud róla valamit?

tényleg nincs sehol!

3 Likes

Noise ma pont láttam chat-en annyit írt “Pisti úgy gondolta nem kell az oda” … én itt lettem igazán kíváncsi

2 Likes

Egy katasztrófa volt…még az első kettőhöz képest is AMI NAGY SZÓ :rofl: Lehet azért nem égetik inkább mégjobban magukat.

7 Likes

Még enyhén is fogalmaztál :smiley: :rofl:

3 Likes

Nezted Xeno? Esetleg egy rovid osszefoglalo azoknak, akik lemaradtak? :smiley:

2 Likes

Én is kíváncsi lennék.

Balázsnak építettek egy gamer gépet a régi gépek megmaradt alkatrészeiböl.

A Konfig a következő lett volna:
CPU: Intel i7-6850K, Alaplap: MSI X99A-SLI, 32GB Corsair Vengeance DDR4 RAM, CPU hűtő: Cooler Master Air MA620M, GPU: ASUS ROG STRIX GeForce GTX 1080, Ház: Lian Li LANCOOL One
Miután a Pistitöl megszokott nagy technikai tudással összelett pattintva, hasonlóan az előző heti buildekhez ez sem akart elindulni… DE ez nagyon nem… így a chat szintén nagytudású szakértelmét követve kicserélték az alaplapot… mivel az MSI lapon az LGA socket néhány lába megvolt hajolva…de semmi komoly vagy funkcionálisan befojásoló mértékü elhajlás nem volt…
Kicserélték a lapot egy AsRock lapra amivel ugyenúgy nem indult…DE NAGYON… majd miután kikapták az egyik HDD-t jött az öröm és bodottág …
Ekkor pisti kuturáltan közölte, hogy mindenki bekaphatja me ő az okosabb és befejeződött a stream avval, hogy a windows-ba még mindíg nem bootolt “okok” miatt.
Később 2 Twitter bejegyzés is érkezett mindenki kedvenc Pistijétől, hogy minden ok, és a HDD nélkül az MSI lap is funkcionál… majd Balázs is megerősítette egy újabb Twitter postban, hogy minden ok és már teljesen funkcionális a build…
7 Likes

Kar, azt a…

nem, dolgot szivesen megneztem volna :smiley: Na mind1, legkozelebb majd eloben kell nezni :smiley:

2 Likes
Nemtudom amúgy őszintén mi a szitu a VR-al…egy jóideje ráuntam a “mindenki hülye csak minkvagyunk okosak” stílusára Pistinek … úgyhogy nem követem őket … DE régen azért kicsit összeszedettebbek voltak mikor gépépítős live-okat csináltak. Nem azt állítom, hogy akkoriben jobban értették volna mit is csinálnak…de legalább kicsit összeszedettebb, átgondoltabb buildek és megvalósítás jellemezte őket…
Ez az elmult 3 szerdai build viszont PFFFF … Valahogy ezekben is csak azt éreztem mint a gaming és HH tartalmaikban…azt a ráunt befásult “ME CSINÁLNI KELL!” eröltetett témát…
9 Likes

Én megértem, hogy mi a gondod a gépépítős live-okkal, azt is megértem mi a gondod Pisti stílusával de komolyan MEGÉRTEM.
De akkor mi az istenért nézed ezeket a live-okat, használod a fórumjukat és leírod 100x is a problémádat.

3 Likes

Miért nézték meg annyian a fotós lányok videóját?

1 Like

Üdvözöllek a közösségben!

1 Like

Ajanlom figyelmedbe az alabbi youtube videot… :wink: Egyebkent az egesz filmet, mert zsenialis :smiley:

3 Likes

Csak későre jár, vagy tényleg nincs értelme?

Voltak azok a “maltai lanyok” vagy mi a szosz par napja asszem… elegge trash kategoria. Aztan roluk beszelt a fel magyar net :smiley: @DzsejDzsej gondolom arra utal, hogy nem csak azt szoktuk nezni, amit szeretunk is :smiley:
Sajat peldat is tudok hozni… Anno elkezdtem nezni a Girls cimu HBOs sorozatot, na annak a szinvonala evadrol evadra zuhant, en megis megneztem mindet… :smiley:

2 Likes

Azért ez egy kicsit sarkalatos példa, én konkrétan arra célzok, ha megnézek a srácoktól egy ilyen gépépítős live-ot ami egyenesen felbasz és idegesít, mert sok hülyeséget összehordnak benne(amit elhiszek nektek, nem vagyok tech guru, sőt elvakult VR fan se hogy mindent elhigyjek amit ők beszélnek), akkor kikapcsolom a streamet és megyek a dolgomra.
Ehelyett jön a következő gépépítés, ugyanúgy leülök a stream elé és 2-3 órán keresztül megint csak felbaszom magam “hogy ezek már megint mennyi hülyeséget beszélnek” stb. stb…Következő gépépítés, ugyanez a forgatókönyv…
Ennek mi értelme?

1 Like

Mert mindíg ott a kíváncsiság, hogy hány lapáttal tudnak még rátenni az eddig felhalmozott emeletes baromságra amit Pisti összehord…

Amúgy Janival sőt Balázsal sincs semmi bajom… De Pisti egyre csak mélyebbre és mélyebbre ássa magát… és szent meggyőződése, hogy ő a legfényesebb kés a fiókban akármi is van… :rofl:

Személyes meggyőződésem, hogy Pistinek már a töke televan az egésszel és már semmi elhivatotság nem hajtja CSAK és kizárólag a pénz.

8 Likes

Nekem egyszer volt olyan, hogy nem akart sehogy se elindulni a gep. Tobb oras sz@rakodas utan kiderult a Seasonic tap nem hajlando az elozo tap sata kabeleivel menni… de mire en erre rajottem :smiley:

nagyon el tértünk a témától srácok úgyhogy véget vetek ennek

1 Like