HTC Vive controller probléma (touchpad click)

Sziasztok

a gond az “ismert” nem kattint a touchpad probléma nálam két hét után előjött az egyik kontrolleren és a másiknál már kezd néha szarakondni.
Érdekelne hogy másnál is hasonló gondok vannak a kontrollerrel?
MI csináltatok vele? vannak youtube videók a fix ről de akkor bukó a gari.
Elszomorító hogy a HTC kb sz@rik a problémára és az új 2018 jelzésű kontrollere is ugyanazzal a tervezési hibával kerül forgalomba.
nem is értem a nép lázad és senki semmit nem tesz.

Az amazonos hozzászólásokat érdemes olvasni !!!

Miért nem viszed vissza? Ez garanciálisan probléma.

Azért mert nem tudnak vele érdemben semmit sem csinálni csak cserélni és a procedúra kb 4 hét. Addig nem tudom használni a VIVE-t. Ráadásul az egész pakkot vinni kell nem csak a kontrollert. Legjobb az egészben hogy néha kattan azért így nagy valószínűséggel visszakapom a javítatlan kontrollert hogy nem tapasztalták a hibát. A cuccnak nem hinném hogy jó tesz hogy szállítgatom és kitudja, ki hogy bánik vele a szerviz idő alatt. Ráadásul kb 20000 be kerül egy autóval beviszem BP-re. És ezt kétszer kell mert el is kell hozni.
Ha mégis kicserélik újra a kontrollert akkor is pár hét múlva kezdődik előlről a történet.

Ezeket együttvéve ,ez a garancia dolog mélyvíz… igazából magam fogom megcsinálni már eldöntöttem csak érdekel más mire jutott ezzel?