HTC Vive vásárlási lehetőségek?

Az a ZeniMax volt. Többek között John Carmack vitt magával némi tervezési infót a korábbi cégétől.

A HTC és az oculus nincsenek rosszban, még logót is cseréltek a headseteken :smiley:

ez nagyonjó :slight_smile: fel se tűnt.

közben eszembe jutott egy kérdés. írtad:

Valahogy hihetetlen nekem hogy room scale modban 4méterről is tudja érzékelni a finom mozdulatokat. Mert a lézer lidar cuccnak ez nem gond de kamerának?
hogy használod? én a vivet 3x4 méteren.

Asszem 2 x 2 m játékteret javasol az Oculus optimálisan, ezeken valahol kívül kell legyen a szenzor. Nálam olyan 3 m van a 2 legtávolabbi között de nem igazán van nagy helyem és szinte csak egyhelyben álló módban játszok. Nem is forgolódok, elég lenne 2 szenzor is bár úgy alakult, hogy 4 van. Egyet csak arra használok, hogy direktben a padlóra néz ha esetleg fekve szeretnék sniperezni :smiley:
Van 3 kutyám így eleve leszoktam arról, hogy egyáltalán megemeljem a lábam, a headsetben nem tudom melyik épp merre van, nem szeretnék rájuk lépni. Derékból fordulok amennyit kell és a jobb kontroller joystickjával “snap turninget” használok 30-45 fok körül.
Amúgy ha nem használsz gun Stockot annyira nem számít a pontosság, a kezed sokkal jobban remeg mint a tévedése lenne bármelyik eszköznek is. Guns tockkal már más a helyzet bár itt is van kéz remegés, ha nagyon messzire kell lőni scope-al akkor javasolt egy kitámasztó és fekvő mód :slight_smile:

Én mászkálok. Élvezem a “nagy” teret. Az elején még le is ültem a virtuális padra mikor elfáradtam (TORN liftben), gondolhatod mi történt :slight_smile:

itt is van 3 havanese de már ők figyelnek rám…

Jah gondolom :smiley:
Én rá akartam támaszkodni a biliárd asztalra Sports Barban :smiley: De a ping pong (most nem jut eszembe a címe) esetében is voltak gondok :smiley: letenni az asztalra az ütőt/kontrollert pl. :smiley:
Pedig akkor már volt pár óra tapasztalatom. Egyszer estem el jobban, az Onwardban volt, heves lövöldözés stb. és valahogy elveszett a koordináció. Szerencsére kutyi nem volt a közelben de azóta nem mászkálok és forgolódok inkább. Jah meg a kábel is megcsavarodik és törhet. Valahogy mindig egy irányba fordultam.

Sinister haloven ben mikor előjött a pirosszemű luvnya nekiszaladtam a falnak. ez volt a legdurvább. rendesen megijedtem. iszonyat bele lehet élnimagad :slight_smile:

Nekem a legdurvább az volt, amikor rifttel meg kormánnyal nyomtam a euro truck simulatort, a kereszteződésben elengedett az egyik autó, én meg igazából intettem neki, hogy megköszönjem :rofl:

RecRoom?:smiley: Az hatalmas játék :smiley:

Eleven table tennis.
A Rec Room is jó de nem a ping pong része :smiley: