Huawei P9 Lite 2017

Sziasztok akinek Huawei P9 Lite 2017 telefonja van, az a mai napon megkapta az EMUI 8.0 és android 8.0 frissítést.
kíváncsi vagyok a véleményetekre és tapasztalatotokra.

2 kedvelés

Jó lenne meg minden, csak nincs elég hely :rofl: (nem az enyém a telefon, tesómé)

töröld addig a facebookot meg ilyenek és utána visszarakod.
(Én is így csináltam) XD

Nekem nem talál semmit, az normális?

kint kell hogy legyen, nekem reggel 7-kor lent volt

Nálam EMUI-ból 5.0.2 van, az Android meg 7.0 és nem talál újabbat.

Érdekes

Valami plusz cuccként van ott jobb felső sarokban, én sem találtam elsőre.
Jobb felső sarokban a pontokra kattintassz és ott is van kb 2 GB.

1 kedvelés

Érdekes, nekem sem talál semmi frissítést, ráadásul még az EMUI-m is 5.0.1

Fentebb írtam.

Láttam, de én nem látom mit kéne látni :d Linkelnél kérlek egy screen shotot hol keressem?

UPDATE: Megvan, a 3 pontos menüben a legfrissebb teljes csomag letöltésére kell menni
2.25 GB, meló után letöltöm és telepítem, írok ha megvagyok
szerk: most látom figyelmetlen voltam, írtad is hogy a menü :man_facepalming:

1 kedvelés

Ja, oké! :smile:

Legfelső

1 kedvelés

Lehet hogy egyeseknek nem jelenik még meg ugyanis nem egyszerre küdik ki a frissítéseket az összes eszközre hanem szép sorban 1-2 nap is lehet az eltérés ember és ember között vagyis eszköz és eszköz között

2 kedvelés

Lefrissítettem, maradt Android 7.0, az EMUI viszont már 5.0.3.
Az aktuális verzió pedig PRA…210
Figyelem majd a napokban hátha megérkezik a 8.0

Szolgáltatótól is függ az update lehetöség… idő amig rápakolja a vackait :slight_smile:
Türelem meglesz az :wink:

1 kedvelés

Kicsit utána olvastam, és a lényeg az, hogy legelsőnek a vodafonosok kapják meg.

tehát @Janeee ha nem vodás vagy akkor előfordulhat, hogy pár nap.

Nekem gyári, szolgáltató független van, elvileg nekem kéne először megkapni (kikerülve a szolgáltatókat). Egyébként Telenoros kártya van benne.

Halihó! Valaki fentebb írta, hogy nem mindegyik kapja meg rögtön szolgáltatótól függően lehet eltérés eszközök között. Türelem tornaterem :wink: :smiley:

1 kedvelés

Országonként változó a cucc, általában az adott típus eladott mennyiségének fügvényében jönnek a frissítések.

1 kedvelés