[Hunt: Showdown] [Xbox] Pajtikereső

Üdv.!

Játszótársakat keresek, nem tudom kinek van meg a játék, de akinek lenne kedve csatlakozni, az írjon egy privátot, vagy itt kommentben írjon egy steam nevet. Ma nem biztos hogy fogok már játszani, de holnap esetleg lehetne vadászni a csúnya pohra.
TS, Discord van.

Sziasztok!

Üdv!
Nekem nagyon tetszik a játék, de sajnos nekem sincs kivel játszani.
Ha benne lennél akkor instant venném és tolhatnánk addig is minden jót!

Sziasztok! Nagyon szeretem a gamet egész jól is megy de a random játékosoktól kiégek!
Szal ha lenne bárki aki játszana az vegyen fel steam-en! Van ts, discord, sör, whisky, szalonna meg minden lóf@sz ami kell :smiley: :smiley:

Sziasztok!
Nekem is megvan a game, és toltam is benne egy ideig, de a pajti lelépett soloba meg nem annyira fun.
Mellette még tolok vagy 3 game-t állandóba (CS, R6, PUBG) meg egyéb mókaságok, de erre is szeretnék időt szánni ha van kivel. steam nick: JOKEmRough

Sziasztok! Lassan 1.0 lesz a játék, és megvettem, de egyedül nem sok kedvem van kipróbálni. Van aki játszik vele és társulna? :slight_smile:

Üdv! Én is társat keresek Hunt:Showdown-ra, mert ketten még is csak izgalmasabb (és hatékonyabb persze) sőt, akár egy kulturált (és nem feltétlen e-sport ready) kis közösség is kialakulhatna a játék körül, hogy mindig találhasson társat magának az ember. Aki szívesen csatlakozna az keressen nyugodtan Discordon is: Chrystian#5164

Sziasztok :smiley: ! Pár hete vettem meg a játékot de nagyon tetszik és nagyon aktív vagyok ! Korábbi játékoknak köszönhetően elég jól is megy . Azért írok ide mert sokkal aktívabb vagyok mint a haverok akikkel szoktam menni és egyedül nem játszok. Egy szónak is száz a vége addoljatok discordon Lightning1488#1635 minden délután elérhető vagyok! Köszi :wink:

Üdv! Nagyon szívesen csatlakozom Huntban, nekem egy barátom van akivel tudok játszani de gyakran elkerüljük egymást a munka miatt. Siegben is elkéne néha egy két értelmes csapattárs :smiley: nyugodtan vegyetek fel, de kérlek aki felvesz és elfogadtam jelezze, hogy kicsoda! :smiley: https://steamcommunity.com/id/norphie/