Hyperx cloud 2 problémák!

Sziasztok!

1 orája kaptam meg és kegyetlenül szarul szol 100 forintos fülhallgató hangja van undorító és nem tudom mi lehet a problematika. valaki segítene?

(utólag): lecserélem egy másikra ez nekem nem jön be. Köszönöm szépen a válaszokat,segítséget további
jó időtöltést :smiley:

Virtuális 7.1-et bekapcsoltad?

J és elfelejtettem hogy elindítok egy játékoz csgo r6 vagy akármi sistereg is.

nem

Az USB-s hangkártyán mi világít?

hyperx logó

De ha kihúzom a hangkártyát 1 fokkal jobb de akkor is dobozos nagyon.

Windows/Realtek hangbeállításaiban van valami elállítva?
Más fejhallgatóval is problémád van ugyanezen a gépen?
Telefonon/másik PC-n is tapasztalsz hasonlót ugyanezzel a fejessel?

Telefonon nem szól ennyire rosszul és másik fejhallgatóval sem volt gond csak ezzel.
Realtek re nem is gondoltam állítottam valamit most nem nyírja ki a fülem de még mindig rossz minőségű a hang

De én soha nem nyúltam semmilyen realtek meg ilyesmikhez nem állitottam el semmit. Előző headsetemet is megkaptam bedugtam és jó volt nem kellet semmit babrálni de elromlott és akartam valami jobban és ezt szereztem be de nem tudom mi lehet a gondja.

Garanciáztasd/Élj a 14 napos visszavétellel ez esetben.

Okés.
Köszönöm a gyors válaszokat

1 Like

A hangbeállítoskban a minőség legyen “DVD” (asszem ez a max).

1 Like

próbáltam akkor sem jó. Már be is csomagoltam küldöm vissza de azért köszi.

Telefonon jól szól, vagy nem szól ennyire rosszul? Próbáltad a gépbe bedugni USB nélkül? tehát a hangkártyába?

Én is nemrég vettem egy ilyen headsetet, nekem qva jól szól. Bedugtam és ennyi.
Én csak USB-vel tudom használni, mivel a kábelen alapból combo Jack van, amit meg adtak hozzá splittert, egybe van építve, nem külön kábel… nem is értem… a stereo hangkimenet és a mikrofon csatlakozó 2 dugója meg pont olyan távolságra van az elosztón, hogy pont nem passzol sem az alaplapi hangkártyába, sem az előlapi csatlakozókba, úgyhogy elég b**i megoldás, lehet konzolra van tervezve.
De amúgy ha bekapcsolom a 7.1 et a headset gombjával, akkor sem kaksi a hangminőség.

Később megnézem újra mert annyira felidegesített hogy elraktam azóta nem néztem rá.

Nekem is ilyen fejesem van, és kifejezetten jól szól. bár én normális hangkártyával használom, nem az usb-ssel, de azzal se volt vele gond amikor próbáltam. Igen a combo átalakító nekem sem passzol a hangkártyába, de lehet venni kábeles átalakítót. Én aliról rendeltem, Ugreen márkát ajánlom ehhez. Kicsit borsos de a csatlakozása nagyon feszes, minőségi cucc :slight_smile: De ha úgyérzed hogy mindent próbáltál, és tényleg rossz, akkor küldd vissza, gond nélkül kicserélik :slight_smile:

Az azért elég relatív, hogy kinek mi az ami jól szól. :smiley:
Ami valakinek a legkirályabb fejes, az a másiknak a legszarabb, a 2 ezer forintos tesco füles is valakinek jó, aki még nem próbált jobbat. :smiley:
Lehet persze, hogy hibásan lett legyártva, de csak kíváncsiságból, előtte milyen fejesed volt, amihez képest ez szar?

Nyilván visszatérhetünk ismét a vitához hogy kinek mi szól jól, aztán dobálózhatunk megint azzal hogy hát én 300ezerért vettem fülest és egy kalap xar a cloud2, meg se közelíti, de nincs értelme :smiley: azért mégis egy 30-ezres kategóriáról beszélünk, és ha azt mondja hogy zúg is, és elviselhetetlenül rossz, akkor valós baj lehet. Szerintem a Sennheiser HE-1 után se mondanám azt, hogy elviselhetetlenül szól a cloud :slight_smile:

1 Like