TheVR Fórum

HyperX Red Mehanikus Switch

Sziasztok. Egy Hama Urage Cyberboard-ról szeretnék váltani a fenn említett HyperX Alloy Origins-re azon belül Aqua vagy Red switches-re. Tudom hogy nem lesz halkabb a jelenleginél de fölösleges körítés nélkül az érdekelne, hogy anya tud-e majd aludni hajnal 1-kor kettő szobával arrébb? Ha nem akkor milyen olyan gamingre szánt mechanikus switchekkel ellátott billentyűzetet tudnátok ajánlani ami relatíve halk, 40k körül mozog és ennek a fele nem a szállítási költség amerikából? Köszönöm ha tud valaki segíteni!
Jelenlegi biellentyűzet hang: 3:41-től GAMER periféria 10-20 ezer Ft között! | Hama uRage (2017) - YouTube
HX Aqua: 3:55-től New HyperX TKL Keyboard is seriously good, but.... - YouTube
HX Red: 4:35-től They're killin' it! HyperX Alloy Elite 2 Keyboard Review - YouTube

Ez attól függ mennyire jó a hallása.
A cherry mx red switchek elég halkak. Ebben az árkategóriában talán a tesoro használ ilyet.

1 Like

Nem tudom ez mennyire működőképes, mert még nem használtam ilyet, de láttam, hogy van ilyen “zajcsökkentő” gumi gyűrű.
https://www.bestmarkt.hu/sharkoon-noise-silencer-zajcsokkento-gyuru-keszlet-fekete-p538505
Nem tudom, hogy ez segít-e, de lehet egy próbát megér ha nagyon nem tudnak aludni mellette. És ezt még a szülőkből is ki lehet sírni (ha esetleg saját pénzből veszed a dolgokat), hogy amúgy téged nem zavar a hangja, te minek költenél rá bármit :smiley:

mert ha egy háztartásban laksz valakivel figyelni kell az ő szempontjait és nem zavarni őt, pláne ha a szüleiről van szó lol. Ha valaki nem tud aludni a te kattogásod miatta akkor neked kell változtatnod valamit.

ha nem papírból vannak a falak, nem erre fog felébredni. Szerintem vedd nyugodtan, ha meg nagyon zavarja (amit kétlek) akkor van 2 heted elállni.

1 Like

Nyílván ezt csak viccből írtam, nem kell komolyan venni ott is a végén a :smiley: jel

akkor bocs, my bad. Mindegy is igazából, nem hiszem hogy akár egy falon is áthallatszana…

1 Like

köszönöm mindenkinek a válaszokat :smiley: