I5 12400f Hűtés

Sziasztok, Cpu hűtő vásárlás előtt állok én nem igazán tudom mi lenne a megfelelő választás Dark rock pro 4 és Fortis 5 között vaciláltam. Oc-zni nem igazán szeretném szóval tanácsot kérnék hogy szerinted/tek mi lenne a megfelelő választás stabil és alacsony hőfok eléréséhez. :slight_smile:

Szia!

Egy Arctic Freezer 34 eSports DUO is elég neki, vagy egy be quiet! Pure Rock 2-es (vagy 2 FX, ha ARGB-t is szeretnél) is. Egyébként igen sok függ a háztól és benne lévő ventiktől/elhelyezésüktől.

2 kedvelés

Hát igazából a házat a hűtés alapján gondoltam hogy mi férne bele alap helyzetben, első sorban egy SilentiumPC Regnum RG6V EVO-ra gondoltam de ha szükséges lenne nagyobb hűtő akkor a BE QUIET PURE BASE 500DX lenne a választásom.

Ebbe 162mm magas torony fér el.
A DRP4 163mm magas, a Fortis 5 159mm, az Arctic 157mm, a PR2-es pedig 155mm. Tehát a Dark Rock Pro 4-esen kívül mind belefér.
Mint említettem, ennek a procinak nem kell azonban DRP4-es, majdhogynem a gyári hűtővel is elvan.

A bq! PB 500DX 190mm-es procihűtőket bír el.

1 kedvelés

Rendben nagyon szépen köszönöm a segítséget! :slight_smile:

1 kedvelés

artic freezer i35 rgb van az én 12400f-emen 50 fok fölé nem szokott menni.

2 kedvelés

Igen, az is elég rá. :slight_smile:

2 kedvelés

This topic was automatically closed 8 hours after the last reply. New replies are no longer allowed.