II. Real Talk [Június 15.]

Bocsi mindenki, eddig kellett várni a videós listára ami még nem végleges.
http://realtalk.hu/resztvevok/

Előre is köszi a bizalmat nektek akik már vettek jegyet és figyelemmel kísérem a fórumot ahogy a múlt évi után is, hogy javítsunk az előző eseményen és még profibb legyen. Előre is köszi a segítségeteket, mert minden nézőpont, hozzászólás és óhajsóhaj segítség nekünk. :wink:

Köszi @Meggymag36 ! :slight_smile: Szerintem szupi lesz! :slight_smile:
Annyi észrevételem lenne a videósok beharangozóját illetően hogy Hajner Gyula csatornája nem “Szellemváros” sokkal inkább “Szellemvárosok Magyarországon” vagy “Urbex Hungary” vagy kiírhatnátok a netes nevét: “Urbex Gyula”. Köszike. :slight_smile:

Javítottam a nevet, inkább a csatorna nevét írtam be, mégis azt ismeri aki találkozott már vele. :wink:

Egy kis közérdekű info mindenkinek,hogy a Keleti pályaudvar zárva lesz május 13-24-ig, így a Real Talk napján is. Szóval akit érint az figyelje mert máshová fog a vonata érkezni. (Engem is érint ezért gondoltam szólok!)

Az alacsony jegyvásárlások oka(i)-nak egy része szerintem ezekből jön össze:

1.) Rettentően rossz az időpontválasztás. Érettségi-időszak a középsulisoknak, vizsgaidőszak az egyetemistáknak. Nem tudom ki ötlötte ki ezt a dátumot, de rettentően mellé lőtt vele. (Nem mindig jó a “dobjunk egy dartsot a naptárba, ahol landol, jóleszazúgy” taktika).

2.) Szűkebb célközönség. A Siege-s event sokkal több emberhez szólt, mivel jóval többen szerettek volna egy olyan eseményre kijutni. Ez az esemény más. Elolvastam a leírását, és még csak fel sem keltette az érdeklődésemet. A másik eventen a srácokon kívül még ott volt az a nagy húzóerő, hogy egy játék, amit mindenki szeret. Szóval ez azért meg is látszódik szintén a jegyeladásokon.

3.) Sok olyan résztvevő, akikről max hallottam eddig, de azt se tudom kicsoda. És ha ennyien vannak, az azt jelenti, hogy azoknak, akiket ismerek, kvázi “kevesebb” idejük lesz, mint akkor lett volna, ha kevesebb résztvevők vannak. Persze, elmennék valami beszélgetésre, ahol a fele bagázsról azt se tudom ki meg mi, csak azt, hogy videós. Szóval nem annyira hívogató dolog szintén.

Félreértés ne essék, én az 1-es és a 2-es pont miatt már alapból nem jönnék, csak FELTÉTELEZEM, hogy sokaknál ebből a 3 pontból legalább az egyik az indoka annak, hogy offos a történet. :slight_smile:

Azok közül amiket említesz szerintem az 1.) pont az ami dominál. A 2.) pont szerintem annyira nem érvényesül. Első Real Talk-ra rettentő hamar elfogytak a jegyek.
Amit viszont nem említettél, hogy az is egy visszahúzó erő lehet, hogy a programokról konkrétumot még nem lehet tudni.
Másik, hogy lehet sokan azt hiszik, hogy már el is fogyott a jegy, mert akkor pont nem értek rá amikor megnyílt a jegyeladás és azóta meg se nézték. Elég hülye teória de konkrétan ma találkoztam valakivel aki meglepődött, hogy még van jegy és főleg azon, hogy hány darab :smiley:

Na megvettem én is a jegyet :wink:
Szerintem a hosszas regisztrációs folyamat miatt nem fogynak annyira :smile:

Engem kimondottan érdekel ha számomra eddig ismeretlen videósokat és műfajokat ismerhetek meg. Az első RealTalkon is volt olyan videós akire azóta feliratkoztam mert ott ismertem meg és megtetszett amit csinál. :slight_smile:
Oké, ezt el lehet érni azzal is hogy ha csak otthon nézi az ember, de én fanatikus autogram és “közösfotó” gyűjtő vagyok. ^^

Ott eszek :wink:

Na azért leszünk egy páran <3

Debrecenből megyek, jó eséllyel lesz három helyem, ha szeretnétek csatlkakozni, írjatok, nem csak itt találtok meg :wink:
(péntek délután megyek és vasárnap délután/este jövök vissza)

Azt mondjuk nem értem pl Paplovag miért van a listán. Amikor saját állítása szerint senki nem hívta meg őt és aznap más helyen lesz :smiley:

ez egy érdekes kérdés, de meglátjuk majd jövő héten

Már le is vették a listáról, ahogy néztem.

Igen, félreértés történt Papival kapcsolatban, valóban nem ér rá, így levettük. Thx az észrevételt. Hétvégén amúgy már konkrétan bővített/kifejtett program is lesz megosztva és a jövő hét elején(kedd-szerda) a videósokkal párosított óramű pontos program is.

Most már biztossá vált, hogy én is el tudok menni az eseményre.
Egy szóval: Ott leszek. (ez két szó lett :smile:)

pinned globally #38

Jövök ^^