II. Real Talk [Június 15.]

Én is ott leszek! :slight_smile:

Nagyon király :smiley: Azért leszünk egy páran Ninjonok… hála az égnek :slight_smile:

Helyszíni, vagy a körüli parkolási lehetőségekben szeretném kérni segítségeteket!
Mert a “szállítómnak” szüksége lenne ilyen jellegű információra.:slightly_smiling_face:

Amúgy akár szavazást is tehetsz az első bejegyzéshez, hogy ki jön. Így kicsit szétszórt, hogy írogatjuk, hogy én és én meg én jövök. :smiley:

Kész is :smiley:

Ott nem messze van a parkolási lehetőség a felüljáró alatt. De a Népligetnél is lehet parkolni.
Elvileg van a székháznak parkolója de nem tudom oda be lehet e állni. Írj egy emailt : events@pentamedia.hu
Itt tudnak válaszolni majd rá hol lehet parkolni.

A felüljáró alatt nagyon ritkán van szabad hely, ahhoz kell egy jó adag szerencse. Szerintem lehet majd használni a székház parkolóját.

FIGYELEM!

Akik jegyet vettek a RealTalk II. rendezvényre azok nézzék meg az alábbi klippet és kövesség a holnapi HH-t!
(Jani és Pisti elmondják a részleteket a HH-ban.)

Ónemár :frowning:

továbbra is fenntartom az ajánlatot, három hely debrecenből
szombat reggel indulok, vissza csak szerdán utazom

Új időpont: június 15.
Új helyszín: Akvárium klub. (ahol az első is meg volt tartva)
Minden info a realtalk.hu-n és a facebook eseménynél lesz kiposztolva!

RealTalk II.

Június 15.-én lesz az Akvárium Klub -ban.
A 2019.05.14.-ei HH végén került szóba, ott minden infót elmondanak.

Akik jegyet vettek nem kell újra, akik le szeretnék mondani hamarosan megtehetik.
Jegyeket továbbra is itt tudtok venni: https://www.eventbrite.com/e/ii-real-talk-tickets-60354075665
A Facebook esemény és az esemény weboldala is frissítve lesz.

Ez jól jött most ki, vettem is jegyet gyorsba. :slight_smile:

Amúgy ki az akinek május 18.-án lenne kedve és tudna is jönni egy Budapesti Ninjon találkozóra így, hogy Real Talk II. el lett csúsztatva? :slight_smile: :

• Lenne kedvem és jönnék is.
  • Lenne de már nem érek rá.

0 egyedi szavazat

Egyébként megvágtam a reggeli HH-ban elhangzott bejelentést. Ne keljen keresni illetve lényegre törőbb legyen:

köszi az infót skacok! ottleszek júniusban!

@palfijanos1988 @SouLWavezZ @predrog @kyuubi1992hq Tudom, hogy én hoztam létre a szavazást erről, de sajnos úgy alakult, hogy szombaton máshol leszek és nem tudok Budapesten jelen lenni és egy rögtönzött Ninjon találkozón részt venni. Bocsánat előre is tőletek.

Ez legyen az egyetlen gondunk. :wink: Még 1000+1 Ninjon találkozó lesz, ahol összefuthatunk.

Szerintem négyen is talizhatunk, ha gondoljátok.

@DanX27 sebaj. majd márkor :slight_smile: