II. Real Talk [Június 15.]

hali, sajnos nekem sem jó

pinned globally #63

A rendezvény este 10ig tart utána ki jönne el valahová sörözni?

• Igen, szívesen mennék tovább valahova beszélgetni
  • Igen, szívesen beszélgetnék tovább de maradjuk az Akváriumban
  • Nem, sajnos mennem kell

0 egyedi szavazat

Remek ötlet ! :smiley:

Szerintem is remek ötlet. :slight_smile:

Amúgy nem hogy 22:00 ig tart a program ? legalábbis az eseménynél ez van jelezve.

omg, tényleg… Akkor ez is változott…
Köszi @SouLWavezZ, az előző terv még 20ig szólt…
Akkor javítom a bejegyzést, de 22 után is lehet sört inni :wink::sunglasses::beer::beers: and more :beers::beers::beers:

Javítom… 22 után többet lehet :smiley:

Akkor viszont én nem tudom tudok e maradni. 22:45 kor megy el az utolsó buszom. Megpróblok keresni akkor egy jóárérték arányú szállást :smiley:
Egyébként hülye ötlet lenne egy rejtett topic-ot létrehozni azoknak akik akarnak utánna sörözni menni ahol meg lehetne vitatni, hogy hova menjünk? :slight_smile: @lengyelb

Valaki Angliából megy a rendezvényre?

Én nekem változott a helyzet. Tudok maradni akármeddig. Szigetszentmiklóson Pest mellet kaptam állást és így már Budapestre költöztünk. :slight_smile:

Királllyyy :smiley:

Szombathelyről holnap reggel indulunk, 2 hely üres még a kocsiban. Viszont visszafelé csak vasárnap jövünk. Ha esetleg valaki szeretne egy fuvart, írjon.

@Naxora fenti szöveg :slight_smile:

@Narugykivi Ping!

Hááát, most nem biztos hogy bevállalom :smiley:

Összegzésem:
A megnyitóra estem be. de már akkor is remek volt a hangulat. Nagyon jó volt találkozni mindenkivel. És jó élmény volt, h mindenki kedves. Nagyon jók voltak a blokkok, a videó vágásról és a felelősség vállalásról volt a kedvencem! Nagyon látszik a fejlődés az előző real talk-hoz képest. Gratulálok mindenkinek a szervezéshez ( @Meggymag36 ) és remélem, hamarosan újra találkozhatunk!

Köszönöm szépen ezt a remek programot ! A társaság hibátlan volt és köszönöm hogy ehez a közösséghez tartozhatok <3

Én egy kicsit hosszú leszek, ha megengeditek. :smile:
Sajnos nem voltam ott az I. Real Talk-on, de ettől függetlenül a fejlődést én is érzékeltem. Őszintén szólva én úgy mentem oda, hogy nem izgatott az összes panel. Ennek ellenére sikerült bent lenni mindegyiken és meglepődtem magamon, hogy az összeset olyan érdeklődéssel hallgattam, hogy wow. :grin: Mindenki nagyon közvetlen, kedves, szimpatikus és ugye nem mellesleg intelligens beszélgetést tudott folytatni. Nagyon jól vezették szerintem a beszélgetéseket a moderátorok, cseppet sem éreztem azt, hogy bármelyik szakember által ki lennénk oktatva, (hú de magyaros xd) értettem az ő oldalát, hogy mit akar átadni, meg persze mindenkiét, és elég sok dologban sikerült megvilágosodni. :smiley: Úgyhogy én is nagyon - nagyon szépen köszönöm mindenkinek a kitartó munkáját, @Meggymag36 neked főleg, @ZSOLTI_NWStudio köszönjük a sírvanevetős baszó montázst! Azért érdemes mimdig eljönni ezekre a rendezvényekre, mert mondjon bárki bármit, én azt látom, hogy mindig mindenki beletesz 110%-ot, és most is azért maradtunk ott ennyien,mert minőségi volt, talán éreztük, hogy a végén lesz egy nagy meglepi :D, de mondom, érdekes volt, jó volt, izgalmas, ezért sem érdekelt, hogy néha ráolvadtam a székre XD, meg mert ez a korhatáros dolog jót tett az ott lévő csapat összességének, értelmes, gondolkodó emberek hallgatták értelmes, gondolkodó embereket.:smiley:
Szóval hatalmas GG minden résztvevőnek is, remekül tudtak hozzászólni egy-egy témához.
(Utóirat: hálás vagyok, hogy a közösségből élvezhettem ezt pár emberrel, szeri van :smile: :heartpulse: )

Sziasztok!

Köszönjük szépen mindenkinek aki tegnap ott volt a rendezvényen és természetesen reméljük, hogy jól éreztétek magatokat mind. Én úgy gondolom, hogy sikerült kicsit emelni megint a szinten és már megvannak az ötletek a fejemben irány szinten a következőre de az majd csak jövőre lesz ha minden jól megy. :wink: @lillajhs köszi a véleményt és mint első ilyen rendezvényre kilátogató, teljesen azt írtad le amit szerettünk volna elérni és nyújtani mindenkinek és nekem mint rendezvényszervező ez a legfontosabb. Illetve neked is köszi @lengyelb. :wink:

Ha bármi észrevétel van vagy lesz a jövőben, figyelem és ahogy ezt az eventet is az előző hozzászólásokból okulva építettünk, úgy a következőt meg ebből fogjuk. :wink: