II. Real Talk [Június 15.]

Nagyon rendben volt a szervezés, illetve a vendégek, a témák is. Sajnos végig nem tudtam maradni, de azóta bepótoltam az utolsó két panelt Ticcsről. A következőre is feltétlenül elmegyek. Hol lehet megvenni a jegyet? :smiley: @lengyelb örülök, hogy ismét találkoztunk :slight_smile:

Nagyon jó volt ez is mint az előző.
Csak technikai észrevétel van. A kijelzők a színpadon eléggé magasra lettek rakva így a teteje nem mindig látszott a lámpáktól. Ez főleg a videóvágós panelben volt zavaró amikor a mappaszerkezetet mutogatták. Valamint mivel leginkább az elülső lámpasorból volt megvilágítva a színpad, azok tükröződtek a kijelzőkön. Az kicsit zavaróbb volt. Más úgy nem jut eszembe.

Viszont kifejezetten tetszett mind a videóvágós, mind pedig a felelősségvállalásos panel. Az utóbbival talán egy egész napot is meg lehetne tölteni.

Csatlakozom @predrog -hoz, a kijelzőkön nagyon tükröződtek a lámpák. :confused: Ezt nem tudom mivel lehetne ellensúlyozni, talán ha vetítés megy, akkor a direkt rá irányuló fényt kikapcsolni vagy elfordítani?
Egyébként az első sorból pont jól látható volt minden, a kijelző teteje is. :slight_smile: @predrog gyere előre legközelebb, mert most is volt mellettem pár szabad hely. :slight_smile:

Sziasztok!
Öröm volt Twitch-en visszanézni a 2. Real Talk-ot. Most jártam utána és YouTube-n ezt találtam:

Remélem, hogy ez a Penta Media Group hivatalos YouTube csatornája, ahol meg lett osztva
(lehet, hogy más YouTube csatornán is rajta, de úgy vagyok vele, inkább hivatalos forrásból osztom meg, de gondolom, így is fair).

Igen, ez a hivatalos csatorna! :slight_smile:

Köszönöm.
Közben panelenként felkerültek a VOD tartalmak a TheVR stock YouTube csatornájára.