TheVR Fórum

Ikea asztal rögzítés valahova

Sziasztok, adott egy LINNMON/ADILS négy lábú ikeás asztal. A problémám az lenne, hogy mivel nincs sok súly rá pakolva, ezért elég könnyen elmozdul a helyéről. A kérdésem az lenne, hogy hogy tudnám lefixálni valahogy, esetleg rögzíteni valamivel a szélein falhoz? :slight_smile:
Itt egy alaprajz az elhelyezkedéséről:
alaprajz

Milyen a padló burkolata?

1 Like

Kétoldalú ragasztó a talpára? :smiley:

Valami tartósabb dolgot keresek, de lehet az lesz belőle. :smiley:

Phu, szerintem fél centis laminált padló

Egyfelől a talpakra mehet parafa csúszásgátló, az elég jól tapad. A következő, nem túl esztétikus lépés két sarokösszekötő lemezzel a falhoz rögzíteni.

3 Likes

Köszi, tudnál esetleg küldeni példa terméket a parafa csúszásgátlóra?

Érdekes, hogy nem találok most neten. Nekünk az ágy lábain van. Nem emlékszem, hogy pontosan hol vettem, de szerintem mindegyik barkácsáruházban kell lennie a többi filc termék mellett. Vagy esetleg nagyobb választékú csavarboltban találsz. Azt tudom, hogy kb 20*10 centis táblában volt és én vágtam méretre.

1 Like

Egy L alakú polc rögzítővel át lehet hidalni a távolságot és az elég stabilan oda kötné a falhoz az asztalt. obis polc

4 Likes

Megnézem majd a parafa csúszásgátlót, ha nem válik be, jön a polc rögzítő. Köszönöm a segítséget! :slight_smile:

2 Likes

Én is a parafát mondanám, ha azt nem tudsz venni akkor van ilyen gumis anyag amit a kamionosok használnak, rakomány alá teszik, hogy ne csússzon meg a platón. Ezt barkácsboltokban tudsz venni (Obi Praktiker és társai. )

2 Likes