Ingyen EPIC loot hetente

ahogy az a HH-ban is elhangzott az EPIC launcher kibővült és a Steam babérjaira tör…
ennek elősegítésére ígéretük szerint a következő 1 évben 2 hetente más-más játék lesz free (elvileg maradandó loot nem csak időszakos)

7 Likes

az első nem is akármi … dec 14 - 27 >>> Subnautica!

(dec 28-tól a Super Meat Boy Forever következik)

5 Likes

jan. 10-tól What Remains of Edith Finch

12 Likes

Az egyik legjobb történettel rendelkező játék ez. Nagyon tudom ajánlani aki szereti az e-félét.

jan. 24-től The Jjackbox PARTY PACK
(edit: végre van link is hozzá)

Lehet aznap startol a storeban.

1 Like

ez a játék mit takar pontosan? :smiley:
kerestem már de nem igazán értettem meg :smiley:

Ajándék nyihaha nyet kukucska protyezát… :slight_smile:

2 Likes

akkor már ketten vagyunk … elvileg ebben az első pack-ban azok vannak benne amiket ott képen is látsz … de mit jelent a számítógépes party játék pontosan nem látom át (még videók megnézése után se)

1 Like

Streamerek tudnak kvíz játék féleségeket játszani például a nézőikkel, és azok a nézők akik nem kerültek be játékosként tudnak szavazni és befolyásolni a játék alakulását.
Ez a jackbox party sorozat nagyon jó dolog szerintem és sok funt tartogathat egy baráti társaság számára :slight_smile:
(Ráadásul úgy tudom, hogy csak a “host”-nak kell meglennie a játéknak, a többiek böngészőből tudnak csatlakozni).

3 Likes

február 7 - 21: Axiom Verge

1 Like

Ez csak 6 nap múlva.

valóban … február 7 az 6 nap múlva lesz :wink:

Jó jó, de fura, hogy nem akkor tetted ki, amikor már aktív xD

Mostmár aktív

4 Likes

február 21 - március 7: Thimbleweed Park
… és bocs, hogy megint 2 nappal előbb rakom ki :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 Likes

Van az Epic-nek éves terve, vagy random adják a játékokat?

van … a publikus rész, hogy 2 hetente más, hogy mi pontosan az nem publikus :stuck_out_tongue:

3 Likes

március 7 - 21: Slime Rancher

4 Likes

elég hamar kint van a következő …

március 21 - április 4: Oxenfree

6 Likes