Ingyen EPIC loot két hetente

április 4 - 18: The Witness

és mivel elég komoly cím, így már most ki van téve mi lesz a következő (ha már nem lenne meg steam-en végigtolva most ordítanék :P)

április 18 - május 2: Transistor

Azt lehet tudni hogy hány órától vált a store?

valamikor délután 5 és este 7 között … de 2 heted van, miért olyan sürgős…?

nah … de a következő:
május 2 - 16: World of Goo

World of goo

Mert nagyon ki akartam probálni :smiley:

Nagyon imàdom a World of Goo-t, ajánlom mindenkinek! :slight_smile:

május 16 - 30: Stories Untold

Nem kötekedni akarok, de kár ilyen koráb bejelenteni. Mire valóban akciós lesz bőven elfelejtjük. :smiley:

split this topic #28

A post was split to a new topic: Ingyenes a Grid Autosport

jól látom, hogy most valami felborult? … ÁTÁLLTAK HETIRE!!! (Get a free game to play every week)

május 23 - 30: RiME

május 30 - juni 6: City of Brass

igen amíg tart az epic games sale addig hetente tolják

De utálom, hogy előre kirakod!

A Rime-ot már lehet húzni

juni 06 - 13: Kingdom New Lands

Sziasztok!
Valaki most már el tudná nekem magyarázni, hogy mi ez a nagy ellenszenv az Epic Store iránt. Mindenhol rosszakat mondanak róla. Sokan még az ingyenes játékokat se töltik le. Egy teljesen másik oldalon is rákérdeztem, és kaptam rá egy nagyon szép, de cseppet sem kielégítő választ, ami arról szólt, hogy milliószor elmondta mindenki az okokat az Epic Store-ról és az üzletpolitikájukról, és ha nem látom, akkor velem van a baj.
Mi az igazság? Nekem szimpatikusak, elhoznak egy csomó egykori exkluzivet a Pc-s platformra. Van valami a háttérben amit, én nem tudok, vagy csak a szokásos nyavalygás? Kicsit rálátok a üzleti életre, és semmi szemet szúróan undorító dolgot nem látok, ami indokolná ezt a nagy ellenszenvet.

Az igazság az, hogy minden éremnek két oldala van, a legtöbb ember meg hülye.

Az Epic több pénzt hagy a fejlesztőknek mint a Steam, és mostanában fizetnek is hogy címek exkluzívan náluk jelenjenek meg. Mivel az emberek többségének Steam accountja van, a tökük meg tele a mindenféle különböző launcherrel, ezért nem tetszik nekik. Valamint a szolgáltatás minősége azért hagy kívánnivalót maga után, dehát a Steam se tökéletes, és van pár év előnye…

Ha rám hallgatsz, nem foglalkozol más véleményével, ha akarod, használd, ha nem, nem. Minden más lényegtelen.

Azon kívül, amit meteoric említett, a másik kiugró indok az ellenszenv iránt az, hogy bankkártya és egyéb személyes adatok szivárogtak elvileg ki bizonyítottan elmúlt hónapokban. Sok helyen ezt hangoztatták is a fórumokon emberek, én is onnan tudtam meg.

Szóval jelenleg +1 launcher, ami közel sem tud annyit, mint sok másik, ráadásul biztonsági problémái is vannak.

Fontos kiegészítő információ, ha már biztonság: hónapok óta nem felel meg az EU GDPR követelményeinek sem, ami azért eléggé nagy WTF?! kategória a számomra, hogy ezt hogyan képzelik.

Én jelenleg nem merek vásárolni náluk.

Mindenki döntse el magának, hogy megéri-e, vagy sem ez a Launcher a jelenlegi állapotában.
Én jelenleg fizetni biztosan nem fogok rajta, de annyira azért megbízom benne, hogy a gépemen megtalálható (bár lehet a szivárgások miatt még ez is eléggé nagy hiba a részemről, nem tudom).

az esetleges ellenszenvek ellensúlyozására az Epic bejelentette, hogy a heti új free game tendencia marad az év hátra levő részére… :smiley:

…jah és persze akkor:
juni 13 - 20: Enter the Gungeon

juni 20 - 27: Rebel Galaxy

és aki azt hitte nincs humorérzéke az Epic-es srácoknak (még ha kicsit morbid is) … június utolsó ingyen lootja nem más mint

juni 27 - juli 04: Last Day of June