Ingyen Witcher

Azért írd oda a címbe, hogy csak card game :smiley: így egy cseppet pofára esés:))

Nem a Card game az ingyenes, csak ahhoz is kapsz cuccot:

Akarod mondani azt hogy card game is. ^^

Aa, akkor én kérek elnézést.

Imádtam anno, az egyik első játékom volt. Sajnos sokan lebecsülik a grafikája miatt, holott sok tekintetben veri a harmadik részt. Nekem megvan dobozosan a gyémánt kiadás, magyar nyelvű kézikönyvvel és végigjátszással, plusz zenei album. Ráadásul a játék is magyar szinkronos, ami elég szórakoztató tud lenni.

Inkább siralmas, sajnos. Csakúgy mitn a legtöbb más játékfordítás, ebben inkább ront a “magyarítás”, legalábbis engem borzasztóan zavart, poénból megnéztem, aztán gyorsan elfelejtettem.

Hali
Én miért nem látom a subscribe…-ot?

Hozzá lehet szokni, csak az elején zavaró később már észre se veszed. A játék értékéből nem von le semmit.

Apróbetűs rész.

Mert előtte GWENT nevű játékot meg kell venni és csak utána jár a kedvezmény. :frowning:

Wut?
https://www.gog.com/game/gwent_the_witcher_card_game

Igen ám, ezt megvettem “ingyen”. DE ehhez meg azt írja hogy kell az előzménye addig nem enged tovább haladni. :slight_smile:

Van ember a világon akinek ez még nincs meg? :smiley:
Amúgy kb 1 hete volt steamen 15euro az összes witcher egybe összes dlc-vel.

Erről valami URL-t vagy forrást kérhetnék?

Akinek nem sikerül sehogy, az rakja fel a GOG Galaxyt, telepítse a Gwentet, utána pedig ott lesz a subscribe a galaxyban és már meg is kaptad a The Witcher Enhanced Editionre a 100%-os discountot.