Internet , magas ping

Olyan gondom van hogy ha játszok a Warzone al vagy Vanguard vagy akár a Pubg de főleg a WZ és társainál játék közben random felmegy a pingem 1000ms re majd úgy 10-20 mp után vissza állt kb 30-50ms közé . Digi optikás 1000 net van . Jeleztem feléjük a problémát de azt mondták az ő rendszerük nem lát semmi problémát . Internet kábelt már cseréltem 3x is . Cat 5e , Cat6 meg Cat8 (ez van most ) . Nagyon dühítő és nem tom mit csináljak. Csak a gyári modem van , újra indítottam egy csomószor de hiába . Ja igen full random csinálja a game van hogy fél óra alatt 1x se de van hogy 1 vagy 2x is . Wz nél próbáltam a port nyitásokat így is úgy is csinálja és marha zavaró . Internetes böngészésénél nem venni észre , bár gondolom az nem érzékeny erre . Szóval valakinek valami tipp hogy mit tudok csinálni ? Ja igen a letöltési sebesség rendben van speed test szerint .

Szia, én a helyedbe nyitnék pár cmd-t (ha windows-t használsz), és ping -t google.com, és itt fogod látni az éppen aktuális válaszidőt, a -t kapcsolónak hála pedig addig megy a ping amíg meg nem szakítod azt (ctrl+c, vagy simán bezárod). Aztán egy másik cmd-be pedig a routered ip címét kéne pingelni, ping -t routered ip-je, ha nem tudod mi az, akkor az ipconfig paranccsal tudod lekérni, és a Default Gateway résznél lévő cím lesz az. Ezt hagyhatod futni folyamatosan akkor is ha nem játszol. Aztán amikor tapasztalod a hibát megtudod nézni, hogy hol volt nagy kilengés a válaszidők terén. Ha ez meg van utána tudunk tovább haladni.

Szia. Ugyan ez a problémám van nekem is sajna,de már elég rég óta,de már olyan rossz azóta,hogy az a ping ivsszaállás nem 10-20másodperc hanem 40 :slight_smile: és readásul már net is elmegy szóval a böngészésnél is rossz. Azóta sikerült megoldanod vagy hasonló? Mi is hivtuk őket és elvileg nem náluk a hiba:D hát miért is ne. Köszi előre is

Sajnos nem , még mindig előfordul (mostanában egyre többet ) ,mondjuk nálam WZ-köben , sima böngészés közben nem tapasztaltam ilyen problémát .
Viszont a CMD-s pingelgetésből annyit tudtam csak meg egyedül hogy elvielg nem a szolgálató felőli a hiba .

Köszi a választ. Hát akkor nem tudom :)… Az a baj mindegyik szolgáltató fos, talán a telekomra irnak a legtöbben,hogy jó de nem merek váltani ha az is szar meg többe is kerül… ezt igy nem lehet az a baj

Én meg arra,hogy nem az hibám. Miskolci vagyok és lehet,hogy amúgy te is… mások szerint is meg én szerintem is le van terhelve miskolcon a net vagy nem tudom,de ez igy vicc. Minnél több embernek kéne jelentenie csak hát netezésre alkalmas játékra meg nem és ugye nem mindenki játszik , inkább a fiatalok