TheVR Fórum

Internet sebesség probléma letöltésnél Battle.net

Sziasztok az lenne a kérdésem hogy futattam egy speedtestet és 60mb/s download speedem van s most töltöm pl a warzonet s 150kb/s tölt. Mi lehet a proléma ?

A warzone a szar, ez van. Több gépen, több szolgáltatónál is max 1-2MB-al tölt kb mindenkinél.
@lengyelb :lock:

3 Likes

Valószínű hogy szerver oldali probléma, vagy szándékosan korlátozott.Nekem hétvégén kb 40 perc alatt lejött.

Esetleg nézd meg feladatkezelőben letöltés előtt az adott meghajtót, hogy nem-e foglalja valami.Ha másnál jó.

Az ilyen beböfögéseknek meg semmi értelme.

1 Like

Bár érné el a fél MBot de az a baj 150kb tölt egy órája úgyan ott van. újra indutottam letöltést rutert mindent de szart se ért

Attól még ez a probléma.

Nekem is ugyanez van, 1,4-1,6 fölé nem hajlandó menni a warzone.

Ez sajna ilyen, miután bejött nekem a launcher is fél óra volt míg lejött… Ingyen játék és most mindenki otthon van.

Szintén én is ezzel a problémával küzdök, és ahogy rákerestem, nem kevés fórum és topik foglalkozott már a Battle.net letöltési problémáival korábban is, szóval ez úgy tűnik ilyen, főleg most.
Én 20 perc után is a kilobájtokért imádkoztam, mert nekem byte/sec volt a sebesség 300 Mbites net mellett :smiley:
Olvasgattam külföldi fórumot, több helyen vpn-eket ajánlottak megoldásnak. Leszedtem a ProtonVPN-et, 7 napig free trial van, rányomtam egy Frankfurti szerverre, és láss csodát, azóta 3-5 MB/s a letöltés eddig, de még 10 GB hátra van, reménykedem.

2 Likes

Ezt probálom meg most én is. Melyik szerverre csatlakozzak ?

Amelyiken még zöld vagy max sárga jelölés van a szerver melletti körön, azok még nincsenek tele. Én német és angol szervereken próbálkozom.
Eddig 6 GB-tal beljebb vagyok…már az is siker :stuck_out_tongue:

4 Likes

én Usa-val nyertem 2 mb/s

A probléma hajnal 1-re megoldódott és gond nélkül le lehetett tölteni a frissítést. :+1:

2 Likes

Még annyit megkérdeznék hogy ha mondjuk erős a netem de a pingem pl mindig 80 felett van az ellen tudok valamit tenni ?