Internetes identásunk neve

1. HH

Nos… littlec az, amikor focitam meg u12 ronaldo votl a kedvenc, minden cselt amit letolt en is megtnaulam stb. bigfan alapon… es en lettem a kis c ronaldoa barati, es a csapati tarsasagban. ez rajtma maradt evekig ingame, skpye stb

Nos… TheWeKing / WeKing / MrWeKing az, amikor CS:S vilagaba bekerultem, jott a team. amiben We are the kings lettunk. en mint vezeto tag, WeKing rovidites alapon ment… azota is ezt hasznalom. mas mas formaban, LOL es CSGO ban szinten. :smiley:

Állandó név? Nálam ilyen nincs. Hogy hosszútávon nincs fix nevem. Miért? Mert valamennyi név egy darabka belőlem. Sok maszkot hordok, és mivel igen szélsőségesen változik a hangulatom, lelki állapotom így bizonyos időközönként cserélem őket, mert nem tudok az adott mellett megmaradni. Már nem érzem jól magam a név alatt. Itt nem tudok nevet váltani, ha lehetne valószínűleg más fórumokkal egyetemben itt se nagyon lehetne rám ismerni a sok-sok change miatt.
Van egy fórum ahol roppant aktív vagyok, 29k kommenttel a hátam mögött. Itt 15x váltottam nevet már a 669 ott töltött nap alatt, és 1500Ft volt minden alkalom külön-külön (névváltás után általában az aláírásom, öltözködésem és az adatlapom dizájnja is változik, azaz mindent újra kell szerkesztenem).

Néhány filter a múltból: Darvolia, Sinistra, Savarkin, Maltariel, Yasmir, Lleyira, Erazaseth, Atschen

Jó, ha nagyon fuck off hangulatom van használok olyanokat mint: 3kilóliszt, Retkespapucs és társai, de ha én ezt valahol elsütöm az annyit tesz, nem maradok sokáig az adott játékon, fórumon vagy acc használatában.

Tigris a becenevem 8 éve… a 21 pedig kerület szám :slight_smile:

A változatosságról jut eszembe, hogy nekem is van hasonló:

A steam szoktatott rá, hogy a zuiopds állandó, meg a hozzá tartozó e-mail-cím, de játszani mindig roleplay az általam kedvelt.
Conan Exiles-ben általában az öreg Arcturus Mengsk, vagy Grom Hellscream a nevem (mivel ugye pvp és G-rommá török mindent), Elder Scrolls Online berkein belül viszont női karaktereket irányítok Tamriel mezején, kit-kit tehetsége szerint neveztem el:

• Wood-elf, woodworker, nightblade és a mítikus dryad-ból, illetve mert valamiért a szlávok jutnak eszembe, lett Svetlana Dryadov,
  • Nord, blacksmith, enchanter, templar (és még valami, de az titok), aki Valkyrie Wendy,
  • Breton, clothier, alchemist, storm-sorceress pedig Inquisitrix lett.

A teljesség igénye nélkül.

Nekem sokáig nem volt kreatív a nevem (legtöbbször fanni0010 névvel regisztráltam), aztán úgy döntöttem kéne valami jobb név. Elkezdtem gondolkodni, random betűket egymás mellé rakosgatni, így lettem Endeuur. (A twitchen azért lettem Endeuur8, mert simán az Endeuurt nem akarta elfogadni, pedig én vagyok az első és egyetlen :D)

SaltyBrown, az igazi nevem Soós Barna bás

Az én nevem picit a testalkatomból jön. Attól független egy tök random name, csak úgy az eszembe jutott. A c a végen az abból ered, hogy a gumiabroncs-ot a twitch nem engedte, mert káromkodás. Tettem a végére egy c-t, és úgy jó volt. :smiley:

BreakingBad?xd
Crazy8

Az én nevem egy anagramma, mert mindig is imádója voltam a fondorlatos megoldásoknak és itt van hozzá egy megoldókulcs 321789645.

Sziasztok,

Az én nevem visszavezethető a fonyódi gimis időszakomra, mikor sajnos egy évfolyamban több Alex is volt és az egyik tanár mindig összekevert minket… Aztán egyszer csak Novex néven nevezett, később kérdeztem tőle, hogy ez miből jött, akkor mondta, hogy a nevemből ered. Novák Alex - Novex . Szóval az igazi gamer identitásomat az angol tanárom adta… :smiley:

Nekem sajnos nincsen ilyen klassz sztorim a kyuubi, később a KUR4M4 nick-ekre.
A kyuubi egyszerűen onnan jött, hogy mikor még gimis voltam, vállaltam masszázst a koliban, és egy animefan ismerősnőmet masszíroztam, mikor azt mondta, hogy olyan mintha 9 kéz masszírozná.
Tudom, nem ugyan az, mint a 9 farkú róka, de innen eredeztethető. Aztán amikor nevesítve is lett, akkor megtetszett az a név, hiszen nem egy animében is van, és minden alkalommal olyan klassz. Így használtam volna, dehát foglalt volt a kurama név. Nem akartam mindenféle toldalékokkal szórakozni, igy maradt, hogy a 2 darab A helyett, lesz 2 darab 4-es.