Internetes identásunk neve

OFF: Nem akarom szétoffolni de úristen! Seaquestet imádtam! Gyerekként Jonathan Brandisbe voltam szerelmes. :smiley: Sajnálom, hogy sokan már nem élnek a sorozatból, de számomra meghatározó scifi élmény volt, nem hittem, hogy más is ismeri. ^^

Többen így hívnak baráti társaságokban (a szám nélkül). A vezetéknevem egy része, anno kis általános iskolásként még melléraktam a számot, és azóta ez van, az egység kedvéért :smiley:

Haha ezt már jópáran kérdezték… Miklós a kereszt nevem, amikor kicsi voltam sokszor Miki meg Mikiegereztek, aztán Mickey lettem, aztán valami rövidebbet/ritkább dolgot kerestem, igaz nem túl helyesen nyelvtanilag, de Mice lettem… egészen addig, amíg mentem az első ADSL netemet megrendelni, ahol is a mice@axelero.hu foglalt volt már, gyorsan ki kellett találnom valamit a szerződéskötéskor, hát mondom random sorszám az gáz, legyen valami jobb, aztán lett 007… szóval mice007, csak k*rva twitchen ez is foglalt volt, úgyhogy idegállapotban bele szúrtam még egy nullát :smiley:

Egy pár éve előszedtem megint és nem kellett csalódnom. Persze kicsit 90-es évek már, de azért nézhető…ellenben a Hegylakó sorozattal :smiley: 2006-óta foglalkozom középkori hagyományőrzéssel, bár az utóbbi 1évben meló miatt visszaszorult, szóval lett kis tapasztalatom a kardforgatás terén. Nemrégiben elővettem a Hegylakó sorozatot, mert anno azt is nagyon szerettem…kb 5perc után inkább kikapcsoltam, hogy ne romboljam tovább a gyerekkori emlékeimet :smiley:

@Teegrah Hát igen, sajnos egyre többen itt hagynak minket a gyerekkori kedvencek közül…a másik nagy sci-fi alapmű a StarGate volt, kb 5-ször láttam mind a 10 évadot :smiley:

Az egész bonyolultan kezdődik.
Mindenkinek megvannak azok a játékok amikben az ember neve csak 3 karakter lehet (a ranglistákon) pl.: colin mcrae rally 2002, Lego Drome Racers, … (én ezeket toltam régen). Itt kezdődtek a problémák, a Wolf Bálint név nem igazán fér be 3 karakterhelyre, a WOL-nak semmi értelme, a BAL meg olyan gáznak hangzott, igazából egyik betű variáció sem felelt meg igazán.
Bekerültem a középiskolába és az osztálytársam haverjaival (osztálylétszám 28lány 2fiú), tehát a másik srác haverjaival próbáltam én is barátkozni. A srác olyan nagycsaládos féle volt, oda járt a húga évfolyammal alattunk és az unokabátyja egy évfolyammal felettünk (meg persze a haverjai nagy része ugyan abba a focicsapatban játszott ahol ő)
Szóval az unokabátyja probálta megjegyezni a Bálint nevet, de nem igazán ment neki, ekkor azt mondta, hogy mostantól EDE leszel mert ez könyebb mint a sajátod.
(ezek után otthon leültem gépezni és megint előjött az egyik játéknál az örök 3 karakteres dilemma, ekkor ütött be a felismerés, hogy kaptam egy frankó niknevet ami így hivatalossabb és elismertebb mivel, hogy nem az én agyszüleményem)
Szóval EDE lettem, ez a játékokban tökéletes is volt de tovább kellett fejleszteni, hogy kikukucskálhassak vele a végtelen internetre, ezért hát hozzácsaptam a születési dátumomból egy 11-est (1991.11.11.), mondván abban még marad elég. Bezsúfoltam a számokat a betűk közé, hogy szimmetrikus lehessen újra és voala, létre jött az E1D1E nicknév.
Azóta ez van (2008-óta kb.)

(hát nem lett rövid, bocsesz)

No para. Izgalmas ilyen kis történeteket olvasni. :slight_smile:
Köszi, hogy megosztottad velünk!

Haha nem semmi :slight_smile: WOL amúgy nem értelmetlen, Wake On LAN rövidítése :slight_smile: bár ez rajtad nem sokat segített volna :smiley:

OFF: Nem mondod… Nekem is megvan az összes sori, Atlantist pedig IMÁDTAM <3, picit talán jobban is mint a simát, de ez nem releváns. :slight_smile: Betéve tudtam egy időben hogy melyik jelenet melyik részből van. :smiley:
Hegylakó meg… Methos a király!!! :smiley: Van is aláírásom a színésztől, mert ugyebáár SG-ben is szerepelt mint Tanith a goa’uld… :smiley:

11 az nálam is alap szám, 11.én születtem, a telszámom 11-re végződik, gyermekkorom óta 11 szám alatt lakom. :smiley:

11-13 évesen az ilyesmihez nem sok közöm volt, örültem, hogy tudok játékot telepíteni, nem ám, hogy még a BIOS beállításaihoz is értsék (de most, hogy mondod, igy már tényleg van értelme)
:+1:

Mindenkinek van valami kis story-ja a nevéhez én meg csak szimplán 2014 telén megtaláltam a banished játékot amire nagyon rákattantam és abból lett most ez :joy:

Nálam az ellenőrző volt tele mindig egyesekkel. :smiley:
Úgy hozzájuk szoktam!
Hozzon neked is sok szerencsét ez a szuper szám!!!

OFF: Nekem az eredeti széria a nagy kedvenc, imádtam O’Neillt és a többieket, Carter őrnagy volt az álomnő számomra akkoriban :smiley: Az Atlantis sem volt rossz, de nekem annyira nem maradt meg, viszont a Universe sorozatot nagyon sajnáltam, hogy elkaszálták 2 évad után…Gondolom akkor megvan, hogy a Ronont játszó színész lesz Aquaman a Justice Leagueben :smiley:
Igen a Hegylakóban Methos egy baszógép, de nekem Duncan mindig jobban bejött, mint karakter #nohomo

Indul a történet:
Legtöbb helyen Nephilim815 vagy Jade815 néven voltam jelen. A nephilim latin jelentése óriás, a jade meg az a szép zöld kő. Az egyik az élethez való hozzá állásom szimbolizálja a másik meg a zöld szemeim.
Aztán jött a pillanat mikor megvettük az XboxOne-t. A Nephilim-et nem engedte… poénból ráböktem a generate random gamertag-re…
Kidobta a FatBee28-at
Mélységesen felháborodtam “mi a f@ssssz… én KÖVÉR DARÁZS”!?
Aztán belegondoltam,h végülis passzol. Csípős nyelv és telt idomok… maradhat. De,hogy lett darázsból méh???
Méhecske végülis, @Prototyger -nek hála lettem.
Vicces sztori de majd máskor :wink:

Kb 3-4 éve kezdtem el használni, még 1 két helyen megvan a régi, mert nem lehet vagy pénzbe kerül módosítani.
Egyik ok amiért ennél döntöttem, hogy még gimiben volt egy tesi óra, de reggel nem találtam a rövidgatyámat, viszont a nagy keresésben megtaláltam azt, amit még kisebb koromban használtam. A rövidgatya rámjött, de teljesen kitöltöttem :smiley: és egyből elkezdtek feszesnek és egyéb variációinak becézni… Akkoriban még nem foglalkoztam vele, de 4 éve rátaláltam szerintem a Best Ever sorozatra, a Firefly-ra. Abban nevezték az egyik részben a kapitányt így(magyarul szűk gatyó kapitányak fordították). Mivel nagyon testszett a sorozat, illetve a kapitány karaktere és volt a névhez kötődésem így váltottam erre.

OFF: Nyáááááááá… naná hogy tudom, hogy Jason Momoa lesz Aquaman! :smiley: Meg volt már ő a vadak ura meg mittoménmi is. :slight_smile: Iszonyat nagy arc., főleg a trónok harcában! :smiley: Amúgy tudtad, hogy iszonyat sokat imprózik? Szinte sosem hajlandó megtanulni a szövegeit! :smiley: Sőt Atlantisz közben azért csináltak olyan epizódot ahol tetoválnak neki mert egyik napról a másikra beállított egy egész alkartetkóval a forgatásra! :smiley:
Carter sztem is nagyon szép nő. :slight_smile: Bár én is nő vagyok, de meg lehet ítélni, hogy az.
A Universet viszont én nem kedveltem annyira, így nem bántam, hogy vége lett, ezért is nem emeltem ki. :slight_smile: Nekem nem volt benne szerethető karakter.
Viszont ha már scifi: Csillagközi szökevények? :smiley:

SG,SG:Atlantisz alapművek nálam is(szinte kívülről fújom a részeket)és nagyon sajnálom,hogy az SG:Universe-t nem folytatták,mert tetszett a story

Nem tudtam, hogy ennyire laza a csávó, bár mindig ott van a szája sarkában az a sunyi kis félmosoly :smiley:
A Csillagközi szökevények az a Farscape? Láttam belőle pár részt, de olyan B kategóriásnak tűnt, annyira nem jött be, ugyanez volt az Andromédával is (nem a Mass Effect, hanem a Kevin Sorbo-s sorozat :smiley: ), én a Battlestar galacticát imádtam még!

Én 1-2 éve használom ezt a nevet és a sulimhoz köthető.Pontosabban a tesitanáromhoz, aki furcsán ejti az “r” betűt, ezért hallatszott mindig úgy hogy “Dohottya”. Az osztálytársaim felkapták és azóta mindenhol így vagyok jelen. :smile:

Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy miért ez, csak arra emlékszem, hogy amikor azt mondtam - fogalmam sincs igazából, hogy miért -, hogy lolozni akarok, akkor kellett egy név, amivel belépek és összeraktam két totál random szót, ami kiugrott a fejemből, így született meg muffinhamster 2014 októberében. Sokáig nem használtam ezt a nevet, de amióta a régi nickem (bloggernothuman) már nem érződött a sajátomnak egyszer csak elkezdtem használni ezt.
Így jött. Ennyit tudok mondani. Jött és kész. És van.

És ki az a furry a hátteredben? :smiley:
Mert nem egy höri az biztos inkább farkancs vagy róka. ^^