TheVR Fórum

iOS App fejlesztés

Sziasztok! Láttam, hogy a fórumon többen is foglalkoznak programozással, app fejlesztéssel, ezért gondoltam megosztom az első appomat amit publikáltam App Store-on, minden véleményt és kritikát szívesen fogadok, esetleg ötleteke, hogyan lehetne jobbá tenni.

Az app lényege, hogy segítsen a nap folyamán hidratált maradni emlékeztetők segítségével, kitűzhetjük a napi folyadék beviteli célunkat és nyomon követhetjük a különböző bevitt italok kalória tartalmát és különböző tápanyagait. Továbbá figyelmeztet ha elértük a napi ajánlott koffein és cukor beviteli szintet a bevitt folyadékokból.

Ha van rá pár percetek sokat segítene ha letöltenétek és véleményt mondanátok róla és ha tetszett esetleg adnátok rá pozitív értékelést.
Minden kérdésre nagyon szívesen válaszolok az appal vagy a fejlesztéssel kapcsolatban.
Az app teljesen ingyenesen elérhető mindenféle reklám és mikrotranzakció nélkül, a letöltéshez iOS 13+ szükséges.

1 Like

Sajnos egy App Store által eddig nem észlelt hiba merült fel néhány régebbi készüléken ezért átmenetileg le kellett vennem az App Store-ról, a következő 12 órában vissza fog kerülni

Frissítettem az App Store linket, most már ismét letölthető.