Iphone 12 mini UV üvegfólia

Sziasztok!

Üvegfólia vásárlásán gondolkozok az Iphone 12 mini készülékemre.Van is már egy elképzelésem, mivel olvastam pár helyen, hogy az UV ragasztóval feltett üvegfóliáknak az az egyik előnye hogy a kis mikro karcokat a ragasztó kitölti így nemfognak azok annyira látszani.

Viszont bele ütköztem egy olyan problémába, hogy sehol se találok olyan helyet ahol árulnának UV ragasztós fóliát… + Abba se vagyok teljesen biztos, ha találnék akkor milyen márkát kéne választanom. Esetleg valakinek nicns ilyen téren tapasztalata?

Nem igazán ajánlom, mert:

1. a sima üvegfólia is visszábbvesz a karcok látszatán
  2. előbb utóbb eltörik és az elég gusztustalan, mert kaparni kell a ragasztót ( ha csak nem az a jóféle ipari üvegragasztó, de az szinte leszedhetetlen)
  3. befolyásolhatja az érintést, előfordulhat hogy nem veszi az ujjad a kijelző.
  4. az ilyen noname kínai kijelzővédő csodák, azok elég FAKE-ek

A már törött kijelzőt szokták ipari ragasztózni, mert “annak már úgy is mindegy.”

Apple watch-okon szokták csinálni, ott láttam ezt az érintés dolgot, hogy emiatt nem vette az érintést!
Ezek az én tapasztalataim, de ettől függetlenül, lehet, hogy van olyan szakember, aki szépen kivitelezi

itt van róla egy minőségibb videót:

iphone 12 minire én sem találtam viszont