Iphone Xs nem tölt!

Jó reggelt!

Tegnap vásároltam egy Iphone Xs készüléket, viszont azt vettem észre hogy egy ideig tölt a készülék, majd azt követően semmi. Ahogy rá kerestem azonnal olyanokat találtam, hogy ez szoftveres gond és dolgoznak a megoldáson. Tudom ezáltal meg is válaszoltam a saját kérdésem, de van bárki, akinek ugyan ez a gondja van? Ha bármit tudtok tanácsolni, szívesen fogadom!

Köszönöm! :slight_smile:

Ha szoftveres, ha nem, én azonnal visszavinném garanciálisan. Adjanak egy újat, az a tuti.

Vidd csak vissza, ha így van, adjanak egy újat - nem feltétlen lesz az is “hibás”, mert pl nekünk 2 telefonnál sem jött ez elő…
De az is lehet, h csak a legendásan jó Lightning kábel rossz.
Gondolom egyből frissítetted a legújabb iOS-re (bár én a korábbiaknál sem tapasztaltam ilyet).
Gépről, vagy hagyományosan töltöd?

@bankai1122 Mit takar az, hogy tölt? Mi tölt? Az akkumlátor töltésnél? Az op rendszer bootolásnál? Vagy mi?
Ha az aksiról van szó, akkor próbáld ki ezt:

Sziasztok. Mint kiderült a probléma nem is a készülékkel volt ( tudom rögtön a legrosszabbra gondoltam én is és ilyenkor nem tudok logikusan gondolkozni) Vásárlást követő napon volt szerencsém másik 2 Iphone telón ki próbálni a töltőmet és az adaptere volt zárlatos mint kiderült. Töltött 5 percet aztán atom forró volt majd semmi. Sok fórumon a szoftverre, hibás készülékekre hivatkozott, én is azt hittem azonnal hogy az én telóm sem jó.

Köszönöm mindenkinek aki segített!

Lezárva ekkor: #8