TheVR Fórum

IRL Gaming - Horgászat

Sziasztok!

Ahogy látom nincs még topikja, de gondoltam miért is ne?!
Érdeklődnék, hogy a közösségből hányan űzik eme sportot és ki milyen gyakran szakít időt arra, hogy kimozduljon?
Esetleg van aki most vágna bele a horgászat rejtelmeibe?
Ki, merre szokta lógatni, vannak-e bevállt helyek - módszerek?

Üdvözlettel!

1 Like

7 Likes

Szia! Most váltottam 2. féléves engedélyt a helyi tóra.
Gyerekkoromban kezdtem édesapámmal a pecát, sajnos elment közülünk… ezután több évig, egészen tavalyig nem is horgásztam csak 1x egy görögországi nyaralás során (inkább bohóckodtam, mint horgásztam :sweat_smile:).
Idén method feederezek finom szerelékkel (egyelőre egy feederbot) + pontyozás kemény bottal ( :smirk: ) úszózás tavon. Hétvégén megyek is versenyre. Itt felénk a főtt kukorica illetve az erjesztett megy etetésekre,ezt magamnak főzöm, illetve az ananászos aroma is beválni látszik, csalinak ugyan ez. Ezidáig csak békés halakra horgásztam, de ősszel elkezdem a pergetést is süllőre, csukára. Szóval most újra nagy a szerelem a tóval.

Te is mesélsz nekünk valamit?
Görbüljön haver!

3 Likes

Én 2 éve havi szinten irl gaming vezetéssel kimegyek a helyi tóra gaming horgászni.
(Ne legyen már bármi amit a való életben csinálunk gaming. Kimondani is krindzs :grinning_face_with_smiling_eyes:)

2 Likes

oriGAMING image
Am I a joke to U?!

1 Like

Sziasztok! Azért jó látni, hogy itt is akadnak horgásztársak :slight_smile:

Én speciel eddig csak tavakon horgászom, amit bátran tudok ajánlani és ottalvási lehetőség is van Csongrádon a Villan-tó-nál a Tisza egyik holtága, kis kényelmes faházak klímával fürdővel, nagyon jó kis hely.
Illetve Baja mellett a Tíztó horgásztó is ottalvási lehetőséggel kecsegtet.
Ha kíváncsiak vagytok itt egy összeállítás amit a minap dobtam össze.

Én methodozok könnyüszerelékkel, az erjesztett kukorica eddig nekem nem vált be. Ananászos-Faepres Pop-up, vagy waftersekkel szoktam, illetve ami Baján bevállt az a tigrismogyoró, Csak arra jöttek ott.

Ha rapid pecára vágytok még tudom ajánlani Abony mellett a Gombási Tanyát. Frissen nyílt hely, így még incsenek fabodék illetve árnyék lehetőség a tó partján de szép erős halakkal rendelkezik.

1 Like