Játékkeresési segítséget kérek szépen

Sziasztok!

Sajnos a játék nevét nem tudom, de viszont emlékszem, hogy mi van benne, és hogy kb, hogyan néz ki az egész. Még anno 10 évvel ez előtt játszottam vele, vagy még előbb. A játéknak egy demo-ja volt meg. A demoban az volt, egy kis soványka szörnnyel voltam, és belebújhattam csövekbe, és teljesen máshol jöttem ki, de ugyan abban a helyiségben. Talán egy hatalmas fürdőszoba volt. Azt hiszem az volt a lényege, hogy el kellett jutni a wc-hez, és lehúzni magad rajta, de ez egy csőbe vezetett, ami kidobott a semmibe és lezuhantál. Valami ilyesmi. Azt hiszem a játék 2D-s volt. Nem pixelated, és azt hiszem, hogy egérrel kellett kattintgatni a mozgáshoz. Ja ezen az egy lényen kívül volt azt hiszem még 3 kis lény, arra emlékszem még, hogy az egyik közölük nagy darab volt, és a játéka végén megette egy kutya…

Nem tudom, hogy mennyire részletes a leírás lehet már soha nem találom meg ezt a játékot… :C

Köszönöm szépen előre is a segítséget!

Esetleg ez?

Köszönöm szépen a segítséget, de sajnos nem ez az.

Ebben a játékban egyszerre akár 4 en lehet játszani. Ott mindig csak egyedül , és ha meghaltál akkor jött egy másik kis szörny története.