Játékok amiket gyakorlatilag örökké játszhatsz

Sziasztok! Sok munkából adódóan nem igazán van időm magamhoz illő játékot keresni így gondoltam indítok itt egy témát.

Olyan játékot keresek amit “You Can Play Forever” tehát gyakorlatilag örökké lehet játszani. Nem szeretem ha 100-200 órát beleteszek egy játékba kiírja hogy End és ennyi volt.

Amik ide illenek:

• Minecraft
  • MTA
  • Fifa

Ezeket mind játszottam és játszom is de kb 6-7 és után már nem elég változatosak.
Grafika terén nincsenek nagy igényeim, egy CS 1.6 grafikával is teljesen jól elvagyok.

Ha van tipped mivel kellene játszanom várom hozzászólásban, köszi hogy elolvastad :smile:

MMO-k terén nézz körül.
pl.: Lost Ark, WoW, Terra Online.

1 Like

Az Eve online és a Warframe is megvolt, de ezek 20-30 óra játék után sem kezdtek el lekötni, és sajnos nekem 20-30 órám egy héten is alig van játszani. Gondolod ezek élvezhetőek ilyen kevés játékidővel is?

A WoW engem lekötött egy 16-7 évig.

Ezzel a problémával én is küzdök. :smile:
Nálam jelenleg a konzol gaming jelentette a megoldást.

Mert ugye a fent említett játékok (minecraft, fifa, rocket league) olyanok hogyha 10 perced van is tudsz játszani meg ha 5 órád is és nem lesz vége soha.
De pl az R6 nekem pont ezért nem jön be, mert ha nincs legalább kb 40 perced akkor el se kezd, arról nem is beszélve, hogy ahhoz hogy jó legyél benne nem elég napi 1 meccset játszani

Ha ilyen 5perc-2 óra játékidőd van egy nap, akkor managment és point and click stratégiai játékok neked ideálisak. Pl cities:skylines, surviving mars, sid meyers civ játékok (akciós az összes humble bundlen csomagban)

1 Like

Zseniálisak vagytok megjegyzem. Nem is tudom miért kerültek ki a látóteremből a stratégiai játékok pedig milyen jók is tudnak lenni.
Annyira nem vagyok képben ezekkel a játékokkal, mennyire multiplayer alapúak? Ezek inkább single gamek szoktak lenni nem?

99% single player, de van amihez van multy lehetőség, pl az aoe sorozat, de ez lehet offline multy botok ellen.

Köszi az infót szétnézek a stratégiai játékok között

Az alábbi játékok nem mind “You Can Play Forever”(YCPF) modellben vannak, de ha nincs sok időd egy nap akkor javaslom őket.
World of Tanks, Warships, Warplanes
Warthunder
Lol / Dota2
Team Fortress 2
PUBG
Escape Form Tarkov (De csak ha néha van hosszabb időd. Én nagyon rácsúsztam.)

Cities Skylines (YCPF)
Factorio (YCPF)
Rim World (YCPF)
Banished (YCPF)
Oxygen not included (YCPF)
Risk of Rain 2
Space Engineers (YCPF)
Starbound (YCPF)
Osiris: New Dawn (YCPF)(Bár ezt még utoljára igen korai állapotban láttam szóval passz)
Ha “rendszeres” játékot keresel és a társaság is jó ha van akkor ahogy fentebb említették az MMO-kat.
De azokat csak akkor ajánlok ha kifejezetten kéred mert azok egy külön kötetet tesz ki.

3 Likes

azt tegyük hozzá, hogy csak pc-n, az összes létező moddal együtt. Modok nélkül ha nem is játszhatatlan, akkor minimum idegörlő, főleg az állandó 20% traffic flow miatt mert segghülye az ai és a 2x3 sávon 2x1 sávot használ és az egész város beáll. Ha erre esik a választás szívesen leírom a hasznos modokat, van vagy 30 :smiley:

1 Like

Nem a kérdező beszél, de frissen kezdtem Cititessel játszani, megdobsz pár jó moddal plíz? :smile:

2 Likes

Nem mondom játszhatatlannak, de ha rámegy az ember akkor talál bőven hiányosságot, de steam workshopból azért bőven van hozzá mod amitől jó lesz.

Network Extensions 2
Network multitool (legújabb)
TM:PE
Fine Road Anarchy
Optimised Outside Connections.
Move It

Ha jobban meg akarod pimpelni akor
Realistic Population
Real Time

Innen próbáld feltalálni magad.

De OFF vége. Nem ez a téma lényege

1 Like

@hmd17 én egy kicsit használhatóbb módon szedtem össze, ehunvane
ezek a minimum modok, ezzel zötyög használhatóan a játék. Ha ezen felül érdekel valami akkor csak workshop: sort by most subsribed/most popular, de nagyrészt ezek lesznek az első helyen, mivel én is így szedtem őket össze.

de ja, off vége, ha van még kérdés szívesen válaszolok privátban akár itt akár steamen.

1 Like

online MMO-k, ARPG-k gyakorlatilag végtelenségig játszató(bár repetitív néha)
Nekem speciel a Path of Exile az, amit nem tudok elengedni. kb 3-4 havonta van új liga, új feladatokkal, így abszolút nem baj, ha néha otthagyod a játékot egy fél évre, aztán előveszed, puff új liga, új feladatok, farmok,build-ek, gear-ek, de mégis a régi játékmenet.
A másik az a The Long Dark. Ez offline game. Hardcore, pure survival. Nem zombik ellen, nem PvP, PvE, hanem teljesen egyedül az anyatermészet ellen. A konstans k*rva hideg hőmérséklet, a ragadozók (farkasok, medvék), a magány és az egzisztencia teljes hiánya tesz próbára… ami miatt le tud kötni hosszútávon az a permadeath. Van autosave bizonyos időközönként, pl alváskor, de ha meghalsz, akkor úszott minden, nincs “load from last save point”. Azt nem mondom, hogy változatos, hiszen a sandbox mode-ban nincsenek task-ok, quest-ek… csak élj túl…ami nem könnyű. de hatalmas bejárható világ, és legnehezebb fokozaton szó szerint bármelyik pillanatban meghalhatsz… kellő adrenalin löket, hogy ne unj rá…legalábbis szerintem

Az igen skacok! Reggel még nem tudtam mivel játszani most meg nem is tudom mivel kezdjek!

2 Likes