Játékok keresése

Sziasztok. :slight_smile: Időigényes játékokat keresek, amik lekötnek sok ideig. Mindegy milyen stílus, varázslós ne legyen.
(Skyrimet és a Witcher 3-at próbáltam, nem tetszenek, nekem túl sok benne a videó, főleg a witcher-ben)
Gyűjtögetős-fejlődős játékok előnyben

!!! túl sok a videó?? tehát sztory ne legyen csak gyűjtögetés-fejlődés? akkor barátkozz meg a mágusokkal, és bármelyik MMO RPG-t ajánlom… hajszálvékony story-t tunkolnak az arcodba, minden lósz@rt gyűjteni kell, és csak a fejlődés számít, meg a loot. Szvsz nekem a Warframe, és a Path of Exile nagyon bejött ilyen téren

World of Warcraft. Qvasok időt bele lehet tolni.

Factorio :slightly_smiling_face:
El leszel vele egy jó darabig

Dying Light

Köszi, hát igen, annyi videó van benne, ha pedig átugrom őket akkor nem értem a story-t sajnos. wow, lol meg az ilyeneket nagyon utálom :smiley: Factorio nem tetszik, felülnézetes, oldalnézetes dolgokat nem szeressem. Dying lightal már játszottam. Köszi a válaszokat, a metrót pl szeretem, stalker is jó, és most beleszerettem a subnauticába :smiley:

Minecraft. nettó loot, semmi story (persze ha a story mode-ot játszod, ez pont felcserélődik) #kappa.

Egyébként viccen kívül, ha az eredeti játékot veszed meg több barátoddal, lehet hozzá modokat leszedni, (pl a Gömb, amivel sirius is játszott) és el lehet vele lenni egész szépen. Vagy ha ez nem fog meg, akkor a Rust vagy a Forest. Szintén nincs story, (a Forestnél van, de nem életbevágó) gyüjtögetni építgeti kell benne és haverokkal is tudod csapni.

Forza Horizon 4, sose tudsz benne unatkozni. :smile:

Hidd el, amíg nem próbáltad a Factoriot, nem tudod eldönteni hogy tetszik-e vagy nem :smiley:
De nem erőltetem csak erősen ajánlott a kipróbálása :slight_smile:

Ha jó a túlélős, gyűjtögetős is, akkor The Long Dark-al is el lehet játszani hosszú ideig.

Fallout 4 ,
megfelelő modokkal több száz órát eltölthetsz vele.

Én az ONI-t (Oxygen Not Included) ajánlom, jó kis bázis menedzsment játék. Illetve a Slime Ranchert, és a Subnauticát. Ezek mind le fognak kötni :slight_smile:, vagyis engem lekötött. Az Oniba be kell melegíteni , elsőnek nagyon sok bázisod fog tönkre menni. De ahogy haladsz idővel jobban fogod csinálni.

Köszi mindenkinek, igen a subnautica az eszméletlen jó :stuck_out_tongue:
A no man’s sky-t is imádom, plusz most elkezdtem stalkerezni, ez sem rossz. (CoP)

@middleman24

ASSASSIN’S CREED: ODYSSEY!!!
Jelenleg kb 50 órám van benne és még bőven van mit csinálnom benne, rengeteg hely közelében még csak nem is voltam…

Hatalmas világ
Gyönyörű harcrendszer
Fejlődés
Történelemhűség megspékelve a mítikus dolgokkal
Ki nem szereti az ókori világot, főleg Görögországot?
Ja, és igen: THIS IS SPARTA!

Sziasztok! A barátnőm szeretne kicsit bekapcsolodni a játék élményben, de mindenképpen olyan gamet szeretne, amit ketten együtt tudunk játszani("nem, nem az a fajta játék ":japanese_ogre:)! Ehhez szeretnék pár tippet kérni! Előre is köszi

Szia! Barátnőmmel jó pár Lego játékot toltunk, szóval azokat csak ajánlani tudom :smiley: (Ő billentyűzettel én gamepaddel), illetve Mortal Kombat, Injustice most hirtelen ennyi ugrott be. :blush:

A Portal 2-őt ajánlom, illetve ha szereti a fegyveres játékokat akkor az Insurgencyt , és ehhez hasonló játékokat. De ha az open world multit szeretitek ott a don’t Starve Together.
A fegyveres játékokat visszatérve , ha az olyanokat is kedveli mint a Pubg akkor azt is lehet játszani

Köszi szépen! Azt elfelejtettem írni, hogy PS4-en játszom, perpill Dark-souls fan vagyok! Pugb-t még nem próbáltam, de néztem róla sok vidit, tetszik! Másik kettő egyáltalán nem is ismerős :grin:

MK és Injustice… Eszembe nem jutott, mikor keresgéltem :sweat_smile:, köszi

Ugyan! :smile: