Játékok keresése

Amit találtam az az Overcooked 1-2,Rayman Legends,Gang Beast,PvZ GW2, Don’t Starve Together. Ezeket megnézheted , mind jó :slight_smile: és multis

Köszi, rájuk keresek :wink:

@middleman24 A kommentem megoldásnak jelölését vehetem úgy, hogy emellett a játék mellett döntöttél? Ha igen, mindenképpen jelezz majd vissza, hogy neked is annyira bejön-e, mint nekem. :stuck_out_tongue:

Szia!Én nyugodt szívvel ajánlám neked az Escape from Tarkovot.Ez gyakorlatileg egy túlélő szimulátor.Értem ezt úgy hogy nyilván bemész az egyik pályára,ott lootolnod kell,ölni és a megfelelő kimenekítési ponton kimenni.A pálya méretétől függ az,hogy hány játékossal találkozol.Ami király hogy az Scaveknek(a botok neve a jatekben) remek AI-t csinaltak a fejlesztok.Ha latja hogy fullos armorba egybol a labadat kezdi el loni, hiszen ott vagy a legsebezhetobb.Abszolut realisztikus a játék és ez engem nagyon megfogott.Ezért irtam szimulátornak.Ha ellövik a lábad nem tudsz futni,csak ha veszel be fajdalomcsillapitot de azzal sem lehet sokaig hosszu tavon.Vagy ha peldaul gyomron lonek akkor miutan ellattad magad inni is kell boven,mivel gyomorloves utan rengetek folyadekot vesztesz.A masik kiraly resze a fegyverek moddolasa.Annyi fajta kiegeszitot tehetsz egy fegyvertem hogy beszaras.Es tenyleg minden egyes kis reszet ki tudod cserelni.Termeszetesen egy adott kaliberbol is tobb fajta loszert talalsz,mindegyiknel megvan hogy kik hasznaljak,mennyire uti az a pancelokat,stb.Maga a jatek egyebkent beta verzioban van meg,ha jol tudom december kornyeken fog megjelenni.Janiek is jatszottak vele,de szerintem ne az alapjan merlegeld a jatekot,nagyon nehez ugy kezdeni hogy elotte meg nem jatszottal vele es nem sok mindent tudsz rola.Ja es majd elfelejtettem,a fejlodesrendszer is kiraly.Ahogy fejlodsz ugy tudsz egyre tobbet futni,egyre tobb cuccot elbirni.Ahogy lattam majdnem olyan reszletesen ez a resze mint egy Falloutban.Ha esetleg kedved kaptal hozza,mi szivesen segitunk,tobben szoktunk jatszani es mindezt jo hangulatban:) Tovabbi szep napot!

Köszi, a tarkovot már megvettem, már csak várom hogy megjöjjön az ssd és feltelepíthessem :smiley:

Helyes!:grinning: