Jatekokat keresek

Hello az lenne a kerdesem hogy tudtok e olyan játekokat ajanlani ami alacsony gepigenyu (iskolai gep aranylag modern) amik olyanok amikbe bele lehet kezdeni gyorsa en nem tart 5 oraba felepiteni egy valamire valo allapotot es nem online gamek (admin jelszo nincs meg)
Elorebis koszonom valaszotok!!

Iskolai gépre alapból nem telepítés játékot az nem arra van hogy szórakozz vele. Másfelől meg a szamtech tanár leszedi a kis fejedet szerintem. Bird ki míg haza érsz nyomkodd a telefonod😁

4 Likes

Ekkorát fordult a világ? Mi végig nyomtuk a sztech órákat Quake-kel és Starcrafttal :smiley:

3 Likes

Anno régen még részben megengedett volt tanár válogatta én is a fifa n nőttem fel.

Pedig azért valljuk be lenne mit tanítani a diákoknak.
Én is végig kockultam szinte az összes szakmai infó órát, amin elvileg programozást, webfejlesztést, adatbázis kezelést stb kellett volna tanulni, de ha egyszer leszarja a tanár, akkor nincs mit tenni.
Általában a tanár még csak nem is köszönt, ránk se nézett 45 percig :smiley: Sajnos ilyen a mai oktatás.

Aztán persze érettségin mindenki nézett ki a fejéből, nem is vettek fel szinte senkit egyetemre. :slight_smile:
Nálunk a cs 1.6, a minecraft, a warcraft, a Star Wars Jedi Academy pörgött, de te tudod mit visznek azok a gépek. Viszont gondolom nem vagy szín ötös, jobban jársz ha inkább tanulsz az idő alatt.

1 Like

Nekem az infó óra 90 perc Minecraft vagy Shellshockers :smiley:

Ez szerintem minden online appot kizár @RozvM

Ha simán bezárod, ki X-eled a Windows 10 hálózati engedély kérését, akkor engedni fogja a hálózatot a programokban.
A lényeg, hogy ne menj rá, hogy elfogad, mert akkor kéri a felhasz jelszót, és ne is utasítsd el, csak zárd be. PRO TIP :wink:

Köszi kiprobalom

Valoszinu