TheVR Fórum

Játékos társakat keresek!

Sziasztok! Szeretnék keresni olyan játékos társakat akikkel rendszeresen tudunk együtt játszani és streamekben is szívesen szerepelnek vagy esetleg ők is streamelnek. Mert sajnos az én baráti köröm vagy nem játszik semmivel vagy nincs idejük játszani :slightly_frowning_face: Nem szükséges minden nap 8 órákat játszani, mert nekem sincs időm annyit játékokkal foglalkozni, élég heti párszor. Játékok terén én nyitott vagyok minden műfajra. Pár játék amikkel én játszok: Cod MW, Gta V Rp, Pubg-t sajnos nem szeretem (megvettem, de nem játszok vele) egyébb multiplayer játékok. Jelentkezők terén nincsennek elvárásaim/feltételeim csak annyi, hogy pc-s platformon játszál és legalább olyan géped legyen, hogy a legtöbb játékkal elbírjon. Ezt is csak azért, ha játszanánk valamilyen játékkal ne az legyen, hogy a te géped nem bírja és emiatt kimaradsz. Jelentkezéseket várom!:wink: További szép napot mindenkinek! :smiley:

Min streamelsz?
És mi a neved ha meg szabad kérdeznem:)?

Mennyi idős vagy Dodo?

Twitchen streamelek. Toronyi Dominiknak hívnak facen így megtalálsz, ha ezért kérdezted :smiley:

Májusban leszek 21.

Gyere csatlakozz hozzánk, szivesen látunk a Fiscord szerveremen. Minden IS pörög mikor van időnk a munka mellett :slight_smile:

https://www.bit.ly/weylandyutani

1 Like