Játékot keresek

Sziasztok!
Segítsünk egymásnak játékokat találni. Ha egy bizonyos téma érdekel és kíváncsi vagy mások mit ajánlanak, akkor tedd fel itt a kérdésed!
Ha esetleg egy régen játszott játékot keresel hiába, mert nem emlékszel a nevére, akkor ha körülírod segítünk megtalálni!

11 kedvelés

Nem volt teljesen öncéltól mentes a topic megnyitása :slight_smile:
Viking témában milyen játékokat tudnátok ajánlani? Elsősorban tps, rpg szerű cucc lenne a tuti, de bármi más is érdekel.
Köszi!

A smite egy moba játék, alapvetően nem vikinges témájú, de a karakterek istenekre épülnek és választhatsz viking istent.

2 kedvelés

Viking battle for asgard nekem bejött, 2008-as játék, nagy csodát nem kell várni tőle, de szerintem átadja a vikinges hangulatot.

1 kedvelés

Rune-nal vikingesebb jatek nincs :slight_smile: Nem egy mai darab, de talan meg megeri retrozni vele ha erdekel :slight_smile:

2 kedvelés

Nekem van 10 írott játékom xbox360-hoz. Ha valakinek flash-elt kütyüje van szivesen nekiajándêkoznám.

1 kedvelés

Szia! Sejtem, hogy nem ilyen típusú játékokat keresel, de az én kedvenc játékaim az időgazdálkodós játékok, ezek között is van vikinges téma: a Viking Saga 1-2-3. :slight_smile:
Itt a végigjátszásaim közt megnézheted milyenek: https://www.youtube.com/channel/UCaCMr0Dux0FejesGp5hgpdw/playlists

2 kedvelés

Én találtam egy elég robusztus listát amiben olyan játékok is benne vannak, amiben csak beszélnek vikingekről, vagy hasonlít a vikingek kultúrájára. Szóval figyelmesen böngéssz csak benne, biztos sok a kakukktojás :slight_smile:

1 kedvelés

Volgarr the Viking, mondjuk ez rage game is lehetne :smiley:

röhögés is on

2 kedvelés

Én akció-RPG játékokat keresnék, kifejezett pluszpont, ha japán. Igen, olyasmit mint pl. a Nioh, csak PC-re :smiley:

Dark souls?

köszi, de azokon már ofc túl vagyok :smiley:

Sejtettem, de nem volt leírva :slight_smile: Estetleg a lords of the fallen?

1 kedvelés

na, ez tetszik! :stuck_out_tongue:
akinek még van tippje, szívesen veszem. lehet régebbi cím is.

Most egyébként 4 másik játékkal együtt akcós g2a-n:
https://www.g2a.com/game-deals?banner=main

igen, pont rátaláltam, de már 3 megvan belőle

Talán még úgy is megéri, a maradékot meg szétosztogathatod :slight_smile:
Ki is dobtam közösbe a dirt3-at most hogy így eszembe jutott :slight_smile:

Sziasztok Ps4 re keresek jo túlélő sandbox jatékot, mint pl a The Forest, vagy a Conan hez hasonló. Válaszokat előre is köszi!

Szia!

Ark Survival Evolved, a múlt hónapban megjelent PS4-re is, ha az előzőek tetszettek, az is fog :wink:

1 kedvelés

Az lenne a kérdésem, hogy a Gang beats kijött ps4-re vagy csak pcre?

1 kedvelés