Javaslat- GamePass 1 accountról több ember számára!

Sziasztok.
PC-n nemrégiben vettem észre hogy lehet egy accountról akár 4-en is használni(az enyémbe ennyien vannak bejelentkezve,valószínű többet is lehet) EGY előfizetett GamePass-t.
Elég egyszerű az egész, valaki megveszi és annak a felhasználójába belép mindenki , majd kijelentkezik mivel a storehoz több account is hozzá adódhat így egy accountról mindenki eléri a saját felhasználójára a GamePass-t.

-Nem tudom hány ember tudja ezt, lehet mindenki bár gondoltam lehet mégis kevesen és sokat segíthet.Főleg így az ünnepek alatt haverokkal összeülni és ezt-azt játszani , mert egész jó a felhozatal.

1 Like

Igen, mint boxon a live gold és a játékok megosztása.Csak sajnos ha multizni is akartok, X idő után kifogja dobni a második embert, mivel egy kulcsról játszotok.Boxon legalábbis, pc-n nem próbáltuk.

PS-en is megosztható az előfizu tudomásom szerint, meg a haverokról le lehet tölteni a játékokat, persze aki érintett tud róla szerintem, steamen is van ugye erre lehetőség egyébként.

PC-n nem tapasztaltam. 3 haverral forzaztunk 3 külön accounton és nem dobott ki órák hossza után sem.

1 Like