JBL extreme 2 vélemények?

Sziasztok!
Szemezgetek a fent említett bt hangszóróval, esetleg van valakinek közületek?
Melóba kellene targira, viszonylag nagy az alapzaj bent.
Valóban elég hangos ill. tényleg lazán kibír 8 órát? Egyéb észrevételeket is szívesen fogadok vele kapcsolatban.
Köszke.

Fülhallgató egyébként tiltott? Vagy partibusznak szánod a targit? :grin:

Nem szeretem a fülest targin, pláne télen beöltözve. Állandóan megfeszül valahol a kábel, aztán kiesik a fülemből, ugye rengeteget kell forgolódni tolatásnál stb :smiley: Amúgy a partybusz sem rossz gondolat xD Meg valahogy fülessel kisebb a biztonságérzet vezetés közben, ne kérdezd, hogy miért érzem így :smiley:
Targin kívül is sokat dolgozunk (pántolás, cimkézés) olyankor csak letenném és nincs kizárva a külvilág, lehet beszélgetni kollégákkal közben :smiley:

Érthető. Régebben az első generációs extrémet hallottam, hát sajnos ezeknek az árának a nagyrészét a bt, hordozhatóság(akku), “vízállóság” meg a név viszi el, amúgy kb 15-20k-s hangszóró minőségét idézi részemről. Ilyen árban már elég jó wireless fejhallgatókat ill fülhallgatókat is kapni, de ha nem kényelmes munka közben akkor kb marad ez, bár a melóban nem tudom mennyire lesz strapabíró, lehet ilyen szempontból egy sima Xtreme is elég ha véletlen valamelyik keresztül tolat rajta nem buksz sok mozgóbért :smile:

Jó lesz ez :smiley: kipróbáltam media marktban, már a kocsiban figyel :smiley: zárható a topic @lengyelb

Amúgy brutál a hangerő és meglepően szépen szól, még halk hangerőn is szép teltek és tiszták a mélyek.