TheVR Fórum

Jedi Knight Jedy Academy (Vers? Oo )

Sziasztok!

Böngészgettem régebbi már-már feledésbe merült mappák közepette és mit ad (valaki valahonnan) rátaláltam egy számomra nagyon régi és még inkább kedves txt fájlra. Remélem számotokra is legalább annyira fontos és kedves emlékeket rejt ez a játék, mint számomra (a sok rage mellett) Ez alatt egyaránt értem a(z) Single-és Multiplayer részt is…főleg az utóbbit. Nem tudom ki mennyit multizott vagy milyen klánokban volt, de JKA Himnusz minden kedves ex-playernek szól :slight_smile: Jó szórakozást!
(Nyers szöveg sok sok apró hibával, de a Miénk!)

A magyar JK megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez, melyet rákentek a századok
Lemossuk a gyalázatot. A Jk isteneire esküszünk,esküszünk hogy lámák, noobok nem leszünk.
Rabok voltunk mostanáig, noobok voltak ősapáink.
Kik szabadon gameltek és haltak,szolga földben nem nyughattak
Sehonnai pro gamer, ki most ha kell halni nem mer,
mert drágább rongy élete,mint a gamünk becsülete!
Hol sírjaink domborulnak, utódaink leborulnak és áldó imádság mellett mondják el szent neveinket.
A Magyar JK-ra esküszünk esküszünk hogy rabok tovább nem leszünk!
A kezdőket fel hozzád,FGC szerverre, Általunk nyert szép hazát,Vortexnek vére!
És merre zúgnak habjai Tiszának, Dunának .Liquid hős magzatjai felvirágozának !
Értünk JK mezein ért admint lengettél, 2easy szőlővesszein vért csepegtettél.
Lézerkardunk gyakran plántálád vad pro sáncára s nyögte Vortex bús hadát JKT-nak büszke vára!
Hajh de bűneink gyúlt rcon kebledben,S elsújtád villámidat dörgő fellegedben,
Most rabló prok kardját zúgattad felettünk majd kezdőktől a rabigát vállainkra vettünk.
Bújt a kezdő s felé fénykard nyúlt barlangjában! Szerte nézett s nem lelé honját a JK ban.
X fire-re hág és szerverbe száll bú s kétség mellette,vérözön lábainál,és pró tenger fölette.
Klán állott most kőhalom, kedv-s öröm röpkedtek, halálhörgés, 10/0 zajlik már helyettek.
De a szabadság nem virul a holtnak véréből, kínzó rabság könnye hull CL-ünk hő szeméből!
Szánd meg CL a gamert kit vészek hányának , Nyújtsd feléje lézerkardját tengerén kinjának.
Balsors akit régen tép,hozz rá víg esztendőt. Megbűnhődte már a JK,a múltat s jövendőt!

1 Like

De rég olvastam ezt a verset és az hogy a nevem 2x is szerepel benne még jobbá teszi :smiley: