Jelöld be a térképen, hogy honnan nézed a TheVR-t!

Antarktika? WTF man? :smiley: Valaki a figyelőállomásokról néz?

Az ilyeneket probalom kiszurni, amennyire csak lehet. Torolve is lett

Na gyülnek a környeken is a rajongok csak kárhogy rosszul vennéki magát egy találkozo velük ugyanis perpillanat csak én vagyom fiu :smiley:

Részemről is ment a jelölés :smiley:
Így már 3-an vagyunk Mosonmagyaróvárról. De látom Győrből is vannak páran :wink:

Egy szornyet alkottam!

Ni hao :smiley: én is hozzáadtam magam Győrhöz relative pontossan de nem lakcímre pontossan. Nem félek a creepy stalkerektől jöhetnek nézegessenek csak maguknak ha VRt néznek baj nem lehet :smiley: Egyébként sokszor mókás igy 30hoz közel általános iskolai ismerősök facebook hozzászólását látni a WeAreTheVR oldalán. Látszik az érdeklődés egy irányba ment végül :slight_smile:

Nyugat Pest megye is on :thumbsup:!

Sziasztok! Kb 800km es körzetben találtam 2 embert egyenlőre.

Ez egy rejtett tarskereso :stuck_out_tongue:

Filozófiai kérdés. Ha koliból is meg otthonról is nézem, berakhatok kettőt? Szegény Nyíregyháza olyan ritkás, szinte könyörög, hogy “engem engem”. Ha valaki esetleg azt mondaná, hogy oda rakjam, ahol a legtöbb időt töltöm már beraktam köszi :smiley:

Fogos kerdes, de toljad neki

Mi ez a nagy pangas? Meg mindig csak 325 ember jelolt es mindossze 525 nyitotta meg a linket

A viharsarok elég gyér…na hátha lesznek még :slight_smile:
Linkeld be a Happy Houros témák közé! Hátha többen észreveszik! Akár a térkép is lehetne az időjárás helyett nekik hátul kint!

Király ez a kis térkép :stuck_out_tongue: Sajna dicső Érdről nem sokan vagyunk :confused:

Nagy ötlet, mondjuk kíváncsi lennék, ha mind a 450000+ felhasználó bejelölné magát hogyan nézne ki!

Ez nagy.
Eddig ketten vagyunk a városomból…

Nem akarom spamelni azt a szekciot, mert az otletekre lett kitalalva. Hatternek ez a terkep nem lenne jo (legalabbis szerintem), mert ahhoz tul kicsi es folyamatosan zoomolgatni kellene. Gondolom Jani is meg Pisti is olvassa a forumot, igy ha tetszik nekik az otlet majd csak promotaljak kicsit

@peterkiss1050 na most már elég sokan lettünk? :smiley:

TheVR MAP IS ON :smiley: Nagyon durca :smile:

Jaja! :grinning: