Jelöld be a térképen, hogy honnan nézed a TheVR-t!

Ötletes a térkép,így legalább nyomon követhető a lelkes rajongó sereg. :grin:

Nekem még mindig nagy meglepetést okoz hogy Tiszaföldvárról KETTEN is vagyunk. XD
Apropó, nagyon király ötlet a térkép! :smiley:

Dobdbe Jánosnak Discordon :smiley:

Jó látni hogy van más fan is a közelben. :slight_smile: Köszi a térképért.

Környeken is van két csaj perpillanat amit jo latni , hogy ők is erdeklodnek ilyen tema irant dehát hogy venneki magat ha találkozni akarnék velük :smiley:

20 km-es körzetben senki :smiley:

https://www.zeemaps.com/edit/cv0zId_xkFFrZmFUIIJMgjjw8CfKliBt
Üdv Mindenkinek

Forever alone :smiley:

Olyankor mi a helyzet ha valaki más településre költözik később de már jelölt a térképen?

@Rolee89 Szerintem simán rájuk irhatsz :smiley: egy közös téma már van, ez kezdésnek teljesen jó :smiley:

Végülis igazadvan :smiley:

London, Ontarioba véletlen 2x jeloltem be magam, az egyiket kitudnad torolni legyszi?:slight_smile: Azért jo latni, hogy ezen a kontinensen is akad pár néző, igaz baromi messze tőlem…:slight_smile:
ui.: nagyon jo otlet volt a terkep, gj!

Persze, de pontosan hol is van ez a pin?

Update: Megtalaltam es sikerult mindkettot torolnom veletlenul. Tudnad ujra jelolni magad?

Done! :slight_smile:

Kész ó, és van, még valaki kalászról nézi a TheVR-t. És ez a valaki @Kihanemen

Jelolj ismet. Ha akarod en tudom torolni az elozo pint.

Eddig egesz jol all a terkep. 800 megnyitasbol lett 471 jeloles

Az ilyen statisztikai adatokat hol lehet megnézni? Nem csak a térképét hanem a fórumét is.

Ő csak a térkép statisztikákat látja, a fórumét nem. Látja, hogy betöltött valakinél a térkép plusz hogy ezek közül kik jelölték be a térképen ezek közül.

Köszi. Még ez a veszély mondjuk nem áll fenn. De a közeljövőben majd igen. Bár lehet hagyom úgy ahogy van.