Jelöld be a térképen, hogy honnan nézed a TheVR-t!

En csak a terkepet latom. Latom, hogy hany egyeni URL lekeres volt (egy embert egyszer szamol) es ebbol hany ember rakott jelolest a terkepre

en new jerseybol, egy Rahway nevu varosbol kovetem nyomon az esemenyeket! pacsi :smiley:

Valaki bejelölte Észak Koreát! Szegényes ismereteim szerint ott a nyilvános internethez kb 1 személy fér hozzá…
Mondjuk durva lenne ha a Kedves Vezető (vagy hogy a tökömbe hívják) ráfüggne a TheVR-ra! Na meg persze megtanulna magyarul! :smiley:

Nem valószínű,hogy Kim Dzsong Un fel van iratkozva,bár a mai világban ki tudja?! :grin:

Vicceskedo pin torolve

Igencsak lehalt a topic, toljatok neki

Jelölve! Jól néz ki!

Naháát, nem is tudtam hogy a környékemen vannak VR-osok, ez meglepett :open_mouth: :smiley: Nagyon jó ez a térkép, grat :smiley:

Pécsett egy @kappy95 nevű társunk 2x került fel a térképre.
Nem rosszból szóltam, csak gondoltam jelentem az anomáliát.
Mondjuk az egyik jelölő törlése elött meg kéne kérdezni a srácot, hogy melyiket lehet szanálni.

Ez a térkép ötlet baromi király volt!!! (És még most is az!)

Sziasztok! Az egyiket simán lehet törölni, valószínű én szurtam el véletlen. Sorry!

Amint lesz idom ranezek es torlim az egyiket

nemhiszem hogy befognak kopogni hozzám :smiley: de fura hogy már tudjátok hol lakok :smiley: kicsit pontos lett a jelölés… amúgy jó ötlet ez a térkép tetszik :smiley: látom Szerencsen is van valaki :smiley: rokonok közelében

Hollandiából tényleg senki más nincs? :neutral_face:

Ott éppen azon szórakoznak, hogy rá lehet kattintani a linkekre és történik valami. Rákoncentrálnak :smiley:

Most tenyleg valakinek van pofaja messzebbrol nezni a thevr-t mint en? :smiley:

Nekem sajnos nem engedte bejelölni a Plútót :disappointed::disappointed:

Srácok!
Ezt a topikot nem lehetne fixálni a kezdőoldalon az üdvözlet topik alá?
Akkor talán több embernek szúrna szemet!

Lobbizd ki janinal :wink:

Az adminok nagyobb sikerrel járnának ezügyben mint én!

Ha nem lattok egy pint sem a terkepen, ne szarjatok be. Valami karbantartas van