Jó lesz ez a konfig?

Június közepén jelenik meg elvileg a Ryzen 3. generáció, pont addigra lesz megspórolva a jelenlegi 60on kivül még 60. Jobban megéri várni a 3. generációra, vagy vegyem meg a 2200G-t, és max annyi lesz h eladom és utána veszek a 3. generációból? Türelmetlen alkat vagyok. 1 hónap mire összeállna a gép, de már most ugy gondolkodok mintha jövőhéten már itt lenne stb.

Elhiszem ,hogy nehéz kivárni mert nekem sem ment és már bánom de szerintem egy sokkal jobb builded lehet ha megvárod a 3. gen kijövetelét.

Várj még inkább

1 Like

És a jelenlegi pénzből már megvegyem azt ami kijön belőle pl RAM, videokártya és táp, maradékot pedig júni közepén? Kockáztatás lenne?
Elég jó áron találtam 1060at (3GB), amire minél hamarabb le kéne csapnom, mert bármikor elvihetik abban az árban. Ha enyém lesz, megtartsam, vagy adjam el? Átlagár feléért tudom megvenni, sőt még annál is olcsóbban.

120-ból továbbra is csak a messiásra várhat, nem az új generációra. Kezdjük ott hogy paper lunch lesz május 27.-én utána először a high end cpu-k jönnek ki utána a közép és legvégén a kérdezőnek fontos alsó kategória. Tegyük fel megvárja a kedves kérdező, mit gondoltok mire lesz pénze 120 magyar matyiból? Csakis abban az esetben várjon a kérdező ha tud hozzá csapni még 60 de inkább 80 matyit mondjuk őszre és akkor talán tud venni valami értékelhetőt. Ellenkező esetben felesleges várnia vegyen most egy használt konfigot és legyen boldog. (Arról nem is beszélve ha most 60 matyink van akkor teljesen felesleges nézelődni most mert addig a használt piac és a bolti is változik, majd ha meg lesz a 120-as keret, akkor lehet érdemes elkezdeni bújni a hardveraprót meg az árukeresőt)

Akkor 22-t ne költsek egy GTX 1060 Dual-ra? :thinking:

Felőlem azt csinálsz amit akarsz, de az álmos könyv szerint alkatrészeket egyszerre veszünk mert ki tudja mi történik a jövőben, addig meg csak áll a pénzed valamiben, ami már nem likvid és nem tudod elkölteni. De én itt kiszállok remélem sikerül összehozni valamit, ami kiszolgál majd a jövőben. :v:

Szerintem is okosabb egyben vásárolni és félretenni a meglévő pénzt addig. És a buildet is akkor kezd összerakni amikor megvan a pénz hozzá.

Nem hinném, hogy bármikor máskor lenne esélyem 22-ért lecsapni egy GTX 1060-ra. Ebben az esetben jó döntés lecsapni rá, nem?

Érdemes tudni hogy mire kell. Aknakeresőhöz overkill, egy anthem-hez kevés. Felbontásrol nem esett szó , refresh rate-ről szintúgy , bár sejtem standard 1080p 60Hz. Gémre kéne vagy netezni esetleg meló .

CS:GO, R6, Fortnite, GTA 5. Lehetőleg 1080p 60hz, eddig 1366x768 60Hz-en játszottam.

Ennyi pénzért nem fogsz olyan gépet venni, jobban jársz ha gyűjtesz még hozzá, mondjuk amíg nem lesz 250 és akkor visszatérni a témára.

Vagy konzol master race.

1 Like