K-pop, join if you got jams

Annyeong mindenki,

Akik K-pop fanok, csatlakozzatok, kíváncsi vagyok mennyire elterjedt Magyarországon és főleg TheVR fanok között.
Küldjetek MV-ket, képeket :slight_smile:

Saranghae♥

Ez kpop? :smiley: nem vagyok teljesen tisztában a fogalommal, de ha igen, akkor ők jópofák :smiley:

– update: közben rájöttem, hogy a kpop inkább koreai lágyabb muzsika, na mindegy, mellényúltam… a zajosabb zenéket jobban csípem :smiley:

ha jól gondolom akkor ez japán, szóval j-pop :smiley:

vagy inkább j-cute-metal. :smiley:

vannak kevésbé lágy k-pop számok is D

Érdekes :slight_smile: Az első klippről nekem a '90-es évekbeli amerikai rap, ötvözve valami ázsiai kultúrával meg japános modern környezettel dolog ugrik be, fura egy öszvér, de nem rossz a végeredmény. Csak fura :slight_smile:

Örülök,hogy indítottál egy ilyen topicot,én is kíváncsi vagyok :slight_smile:

a legszebb BTS comeback eddig :heart:

Szerintem is :slight_smile: Tegnap össze is omlott minden koreai zeneletöltő weboldal és elsők voltak az összes music chart-on :smiley: Army is on :heart:

én is megrendeltem az albumot :slight_smile: életem első k-pop albuma
Army is on indeed :smiley:

hellobello :yum: :yum: :yum:
én is itten vagyok :blush:

Yaayyy! Hello :slight_smile: :heart:
Milyen fandomokba tartozol? :slight_smile:

én erre kattantam rá

erre elég könnyű :smiley:

Sziasztok! Nem mondanám magam igazán K-pop fanak magam, viszont rajongok Koreáért!
Filmek, sorozatok(drámák), zenék(hagyományos és k-pop) Hagyományok(építészet, festészet, harcművészet, hanbok) Imádom több ezer éves kultúrájukat e mellet a környező országokéit is. Japán, Kína, Mongólia stb… :slight_smile:

@mochiminnah egyikbe sem igazán, de sokat hallgatok:3

király :slight_smile: én is nagy rajongója vagyok a történelmüknek, ételeiknek a zene mellett :smiley:

Láttam kb 80 koreai sorozatot, itt az én TOP 10-em (nem épp sorrendben mert mind nagyon jó)

49 days
Damo
Iljimae
The Greatest Love
Secret Garden
Painter of the Wind
Bad Guy
Queen Seon Deok
Dae Jangeum
Gye Baek

Ha vannak még itt sorozatrajongók, érdekelne az ő listájuk is.