Karácsonyi Lego Stream Nézés - Debrecen (Sheldon's)

Sziasztok!

Nézzük együtt a LEGO streamet kivetítőn beszélgetés, társasjátékozás, sörözés/borozás és persze a kihagyhatatlan mozis Nachos rágcsálása közben. :grinning:
Mint tudjátok dec. 22-én délután 5-6 körül kezdődik a stream és addig tart amíg Pisti keresi az elpattant darabkákat. :joy:
A Sheldon’s -ban lehetőségünk van az egészet végignézni már ha egyéb természeti hatás nem gátolja az internetszolgáltatást.

Ha érdekel ez a kis találkozó, akkor ezen a facebook eseményen jelezheted érdeklődésedet:
https://www.facebook.com/events/177622436310832/?active_tab=about

7 Likes

@TheVR_Jani A menetrendben szereplő stream az a valós kezdés és hossz akar lenni, vagy csak a dátum behatárolás miatt került még fel és a kezdési idő nem fix? Mert az esemény szempontjából nem mindegy, hogy mikorra kell menni :joy:

@Narugykivi A menetrendben írtak szerint fog kezdődni a Lego Stream.

1 Like

Értem, ugyanúgy #24h vagy 23:30-kor vége is? Mert akkor nekem úgy kell módosítanom a dolgokat. A klipben erről nem volt szó, azért kérdezem. :slightly_smiling_face:

Arra figyelj, hogy délután 11:30 tehát 23:30-kor van vége :slight_smile:

1 Like

A kezdés a biztosidőpont. A vége is be van írva a menetrendbe, nem hinném, hogy sokkal túlnyúlna azon. 9-10 órás stream is szép. :slight_smile:

1 Like

@DanX27 @VizesNinjonKovacs amennyiben ez így van, akkor ez egy átlagos Ubisoft hype :joy:

Nekem ez már túl sok így :disappointed_relieved: hypeból is megárt ha sok.

1 Like

@Narugykivi Ragozni nem tudom tovább. 14:00 kezdés és 23:30 a vége.
A menetrend változtatás jogát pedig mint mindig, most is fenntartják. :slight_smile:

2 Likes

@Narugykivi tegnap az új star warson bizseregtem, most meg a lego stream hype miatt . kép

1 Like

@bendeguse Akkor ne kattints IDE :joy:

1 Like

Sziasztok!

Itt a debreceni csapat:

7 Likes

4 Likes

:unamused:

@theultimatezero007 bocsi :confused:

1 Like

@Narugykivi A kép alapján nem tudom eldönteni hogy most magadban megölsz kétszáz embert vagy csak valami baromságon gondolkozol :joy:

3 Likes