Ki kapcsol magától a számítógép

Hali mindenkinek. Olyan problémám van hogy 5percenként mindig kikapcsol magától a számítógépem és nem tudom miért. Valaki tud segíteni??

1. Légyszíves kategorizáld a bejegyzésedet.
  2. Ha nem mondasz semmit a körülményekről nagyon nehéz segíteni.
  3. Jó lenne ha írnál egy teljes konfigot.

Hali mindenkinek. Az a probléma hogy 5percenként magától kikapcsol a számítógépem. Ez miért van?

Ne haragudj de mit művelsz? :smiley:

Szemetel… @lengyelb @VizesNinjonKovacs

szegénynek valszeg csak 5 perce van hogy bekapcsolja, belépjen windowsba, forumba majd írjon, mielőtt elsötétül ismét minden :slight_smile:

configról írj egy picit, egyébként nekem főleg tápegység gyanús, ha hardver hibát kéne tippelnem, a másik tipp túlmelegedés lenne.

Nem tudom biztosra mondani, de kétlem hogy az az egyetlen eszköz a háztartásban internethozzáféréssel :smiley:
Ráadásul nyitott még egy topikot egy kicsit más címmel, és beírta ugyanazt a szöveget. Többször.

Ezért bocsi de nagyon mást mutatót mint amit leirtam és ezért csináltam

Írd le a teljes konfigod, azzal legalább előrébb leszünk.

csak, hogy valami normális választ is kapj, előfordulhat, hogy azért van, mert túlmelegszik a proci, javaslom pasztázd újra

Amíg nem tudunk semmit, bármilyen javaslatot darálhatunk, komolyan bármi lehet. Én például a tápra tippelnék, de ötletem sincs, mert nem tudunk semmit.

Lehet nem is megy a proci hűtő. Nekem is egyszer ez volt. Meghalt a venti és nem vettem észre.

teljesen igazad van (egyébként úgy kezdtem, hogy ‘előfordulhat’)

Persze, tudom. De amennyire jelenleg képben vagyunk, tényleg bármi lehet a házat leszámítva.

1000 +1 dolog lehet, nagyon pici is lehet a gond.

Öszintén sok mindent nem tudok a gépről mert ma hozták és akitől vettem annál még működött. De annyi a kérdésem hogy mit szeretnétek tudni róla??

ebből meg tudtok valamit??

Vagy botolás közben többet meg lehet tudni?? Jah és bocsi a hülye kérdésekért de egyáltalán nem tudok sokat a számitogépekről​:joy::joy:

először is pontosan milyen alkatrészei vannak (jobb klikk tulajdonságok a ‘saját gép’/‘ez a gép’/‘számítógép’-re és ott tekerj le a ‘rendszer’ részhez. aztán azt, hogy hány watt-os a tápegység (a kis doboz a gépház sarkában, amibe megy a konnektor zsinór, valószínűleg rá van írva)

Bocs, de ha nem tudsz sokat a számítógépekről, akkor egyáltalán miért veszel mindenféle segítség nélkül számítógépet? Mi a garancia arra, hogy tényleg egy működőképes gépet vettél? Mert mondani bárki mondhatja kb, hogy nála még működött. Ha láttad is, akkor az már kicsit más, de attól még továbbra sem értem a dolgot, amivel kezdtem.