Ki mit gyűjt?

Attól függ hol verték… Van Magyar meg a Monarchia címerével is igen.

nagyon szeretnék Nintendo konzolokat és játékokat gyűjteni egészen az NES-től napjainkig, jelenleg sajnos nincs rá annyi pénzem de a “gyűjteményem” már így is tartalmaz egy Wii-t és egy Switchet

En kepregenyeket es konyveket gyujtok. Kepregenybol mar egesz szep kis gyujtemeny osszejott Amazing Spiderman vol1. osszes (termeszetesen reprint-ek a nagyon regiek), Ironman vol1.-bol hianyzik 7 fuzet, X-Men vol1. osszes, Fantastic 4 vol1. hianyzik 12 fuzet, Garfield osszes egesz 2014ig, es persze ez mind Angolul :slight_smile:

Ezen kivul megvan az OSSZES Alien, Predator es Alien vs Predator konyv ami jelen pillanatig megjelent, minden Blizzard-os konyv (Diablo, Starcraft es Warcraft) Asimov osszes es meg sok mas finomsag :slight_smile:

Anno amit lehetett gyűjteni (chipses tasakokból, müzliből) mindent gyűjtöttem :smiley: Tazok, kinder figurák na meg mindenki nagy kedvencét a Yu-Gi-Oh és Pokemon kártyákat :smiley: Akár hova mentünk mindig vettem egy paklival és persze cserélgettük a többiekkel :smiley:

Yu-Gi-Oh nekem talán mai napig maradt néhány darab :smiley: Gyűjtögettem, de hogy minek xd ma már értelmét nemlátom, játszani se tudtam vele, csak jol neztek ki :smiley: :smiley:

Kinder cuccokat én nemgyűjtöttem de mégis egy rakat volt :smiley: (kedvenceim a mágnese focis figurák voltak)

Én se tudtam a kártyákkal játszani, de mindig kölcsönadtam a fiúknak mert ők tudtak vele :joy:
A kinderes focis figurákból nekem az egész csapat meg volt :smile:

Én a plüssmacikat gyűjtöttem sok éven keresztül. Van Belgiumból, Angliából, Oroszországból, Ukrajnából, Németországból, USA-ból stb, stb…maradt Ázsia :smile: . Összesen 73 db van a pár centistől az 1 méteresig mindenféle(az összes saját nemzetének megfelelő öltözetben).21 éves létemre már sok hasznuk nincs, csak dísznek állnak, de úgy gondoltam nem fogom őket elajándékozni, hanem megtartom, hogy majd ha lesz saját porontyom, bele tudjon vetődni a macirengetegbe.

Videójátékokat, duh. :nerd_face: :+1:

MÁV menetjegyeket. :sweat_smile:

Én eredetileg bélyeget és különleges(régi) érméket gyűjtök, ezek igazán örökölt kollekciók, nem igazán szoktam újakat szerezni hozzá, csak ha épp elém terem lehetőség. Ezen kívül, nem kifejezetten gyűjtöm őket, de az utóbbi 10? évben megpróbáltam megőrízni mindent, ami kicsit is a régi korszakra emlékeztet, van féltucat régi telefon, fekete-fehér kijelzőstől, az első igazi saját telefonig, régi szórólapok, hardverek.

Én is gyűjtöttem a bérleteket, de abbahagytam amióta ez az újfajta van.

Én emlékeket. Bármi történt, bárhol jártam, egy karszalag egy mozijegy, egy katalógus… :smiley:

Én a középiskolás színház jegyeket gyűjtöm.
Amúgy nem vagyok oda túlzottan a színházért, de kedves osztályommal töltött busz utak felejthetetlenek. :smile:

Ez is egy gyűjtési hobbi :smiley:

Óóó ilyen nekem is van…

:joy:

Ó! Az alsó sor (a markoló kivételével) nekem is megvan valahol, meg a rendőr melletti kék is :slight_smile:

Van még pár valahol csak most ilyenkor már nem akartam felforgatni a szobát demonstrációnak elég volt :smiley:

Szar napokat az életemből xD Amúgy viccen kívül régen mikor még buszoztam mindig megtartottam a jegyet. Ez egy évig ment így napi két jeggyel. Egyszer megszámoltam és kb 300 körül lehetett. Még megvan egy borítékban azt hiszem. :slight_smile:

Kinder figurákat én is gyűjtöttem. Illetve Garfield magazinokat, zseb-könyveket. :slight_smile:
Ma már inkább a zöld pipákat gyűjtögetem a Neptunba nagy erőkkel :smiley:

Plusz kilókat :smiley: egyébként valamiért, a fene tudja de a bevásárlás után kapott számlákat xD (egy hónap után aztán kuka) xD

port az ágy alatt :slight_smile: mást nem igazán :slight_smile: esetleg játékokat steamen.