Ki mit gyűjt?

Söröskupakokat és üvegeket.:slight_smile: Az üvegeket csak gyűjtöttem, állólámpaburához, tehát nincs túl sok, de azok különleges sörök. Kupakokból, úgy kb. 500 különbözőm van, plusz ugyan ennyi egyforma is, csak nem volt szívem kidobni, hátha jó valamire még… :PP

Illetve, hogy zenemániám kiterjesszem fizikálisan is, természetesen CD-ket és LP-ket. Az utóbbit nem rég óta, meg azért drága dolog valljuk be, tehát eddig még csak 6 van. CD-ből 62 db-ról tudok.

Tic-Tac dobozokat! :smile: Anyám nagyon szereti úgyhogy nincs nehéz dolgom

Én kb minden fémdobozt (energiaital, sörös, üdítö, stb.) de vagy 2 éve már. És nem rég költöztünk, így a sok féltve őrzött dobozt el kellett pakolni persze, és most hogy az összes egy helyen van egy 5 polcos 2 ajtós szekrény majdnem tele van velük. (a szekrény tetejével együtt):joy:IMG_20171011_201437|666x500
De ők a szemem fényei mind közül😇

Megelőztél. :smiley:

Parafa dugókat. :smiley: Sokhoz volt közöm is. :stuck_out_tongue: Mindig arról fantáziálok, hogy majd csinálok belőlük valami klassz kis dolgot. Egyenlőre azonban csak a dugók létszáma növekszik a klassz kis dolgoké maradt csak 0, de remélem ez majd változik. :smiley:

Én a gold-ot, az artifact pontokat és az xp-t gyűjtöm. :stuck_out_tongue:

Én a tippmix szelvényimet gyűjtöm. Mostanság már nem játszok nagyon így állt egy kicsit de majd visszatérek a szerencséhez előbb-utóbb.

Én az idióta fórum hozzászólásokat gyűjtöm.

Azt én is. Pláne steamen.
Van persze néhány sorozat ami dobozosan van meg. (Need for Speed, Assassin’s Creed)

Nekem ahhoz már egy szoba kellene… Napi 2 jegy minimum.

Nyiss neki rovatot!
Vegy te írod őket és a profilodon gyűlnek? Kappa :smiley:

5 Ft-osokat.

Az a Jack- alap. Ha összejön annyi pénz, amiből tudok venni egy Jack Daniels-t, akkor abból veszem.
Szerintem már fél éve összegyűlt :smiley: :smiley: de még mindig 2 porcelán kupában van az apró :smiley:

Majd csinálj egy videót arról, amikor kifizeted vele :slight_smile:

Állat lenne az tény :smiley:

A kérdés jó, de nem az én tisztem ezt megítélni. ássó

Szintúgy fizikálisan vadászom a zenéket, illetve a szekrény teteje tele van üres piás üvegekkel (főleg whiskey-s üvegek), de gyűjtöm a sörkülönlegességeket/egyedi üvegeket és a kupakokat :smiley: Egyébként CD.kből, bakelitokból próbálom a limitált kiadásokat begyűjteni :slight_smile: Azt a Cd gyűjteményedet pedig szivesen megnézném, ha publikus:)

Középkori fegyvereket, főleg japán, kínai kardokat, de van egy-két európai is. Replikák természetesen, az igaziakhoz milliárdosnak vagy amatőr régésznek kellene lenni. :smile: De nem díszfegyverek, mindegyik kovácsolt, edzett és egy részük élezett is.
Az első egy katana volt, aikido során kezdtünk el vágásokat tanulni, ahhoz szereztem be.
Mostanában már nem gyarapszik a gyűjtemény, a legutóbbit, egy shirasaya-t kb 5 éve vettem.

Hú egy katana nekem is nagy vágyam, persze nem antik, de igazi, mármint a tradicionális módon készített.

Az nekem is. :slight_smile: A katanám kovácsolt ugyan, a shirasaya is, sőt az kézi kovácsolású és hajtogatott is, de még az sem az igazi tradicionális. Az agyagkitakarásos eljárással, differenciáltan edzett kardok 7-800 ezertől kezdődnek, annyit akkoriban nem tudtam és nem is akartam kiadni rá. :slight_smile:
Most meg már mások a prioritások. Bár azért még nem tettem le róla teljesen. :slight_smile:

Igen sajna az ár tart vissza engem is :frowning: Asszony megtudja, az új karddal vágná le az izémet :smiley: