Ki mit gyűjt?

:smile: Igen az reális veszély. :smile: Viták során én is igyekszem elzárva tartani a gyűjteményt. :smiley:

Én a féléveket az egyetemen… :confused: Izgalmas és kihívások elé állít a nem megszerzése, de valahogy mindig becsúszkálnak. :smile: inkább sírok :joy::cry:

Pedig valamelyik nem is olyan régi videótokban hogy eltörpültél a bátyád mellett :slight_smile: (ha a profilkép csak véletlen, és nem az egyik (közepesen ismert) videós vagy, akkor nem szóltam :D)

Így most belegondolva valójában én is, de nem eszem hozzá eleget.

A súlytárcsa számít?

Régebben gyűjtöttem a tippmix szelvényeket, de már vagy 2 éve nem játszom, szerencsére. Mostanában a Hot Wheels-eket, már van egy 100+ db-os gyűjtemény, valamint a Kingpin kiadó képregényeit. Van pár társasjátékom és LEGO-m is, amiknek a gyűjteményét nagyon szívesen bővíteném, ha nem lennének olyan retek drágák :smiley:

Gyűjts kettlebelleket :smiley:

Áh, van rúd, jobb a tárcsa :smiley:

azok még színesek is :smiley:

Legjobb kulcs tartokat /a sok utazásról / mindig kell egy es várakban vannak azok a pénznyomó izék, aminek sajnos nem tudom a nevét. De azokat nekem nagyon sok emléket felideznek és csak gyűlnek :grinning: +hűtőmágnesek örök kedvencek :heart_eyes:

Full véletlen volt a profilkép választás, csak szeretem a retro játékokat és rákerestem neten és ezt találtam :'D

Én képeslapokat gyűjtök városokról, országokról. Már lassan nagyobb doboz kell nekik. :smiley: Sajnos nem mindegyiket én vettem, olyan sok helyen még nem jártam. Gyakran kapok innen-onnan. :slight_smile: Meg szeretek fotózni és ezeket a képeket elő is szoktam hívatni. Jobban szeretem a kézzel fogható emlékeket, így gyakran elrakok dolgokat, amikhez köt valami kedves emlék. Van ezeknek egy külön doboza. :slight_smile: Néha néha előveszem és nosztalgiázok. :slight_smile:

Öcsi sapikat s steam játékokat. Szerencsére azt mar annyira nem.

Ezek épp most értek haza ebben a percben velem, hogy csatlakozzanak a gyarapodó gyüjteményhez :slight_smile:

Ebben én is haladok :slight_smile:

Ebben én is, csak én játszok is mellette :stuck_out_tongue:

En is tooom…mikor engedi a szabadidom :slight_smile:

Leginkább nem steames játékokkal játszok. Itt leginkább single cuccokat toltam. Mondjuk most a Tekken miatt ez változik, de eddig lol meg a wow nem a steam játékidot tolta.
Pedig egyikben 5, mig a masikban 4.5 evem van… :smiley:

Én az osztályzatokat, emlékeket, flakonokat(a szobámban, nem direkt), dalszövegeket(füzetbe, s már 45 dalnak a szövegét leírtam) gyűjtök. :smile:

Ha már gyűjtés, ha lenne valakinek eladó Bioshock Songbird figurája vevő lennék rá, ahogy Kotobukiya Tekken Tag Tournament 2 Bishoujo Alisa Bosconovitch-ra is :smiley: